Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi van akkor, ha kimarad a...

Mi van akkor, ha kimarad a státuszvizsgálat?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk, így új védőnőhöz kerültünk. A réginek jeleztem a költözést, azt mondta, minden papírt átküld az új védőnőnek. A költözést követően az új védőnőt is felhívtam, hogy "bejelentkezzek". Ennek kb. fél éve. A gyermekem betöltötte 3 hónapja a 4 évet, de a védőnő nem keresett a státuszvizsgálattal kapcsolatban. Úgy gondolom, nem az én dolgom lenne keresni, de azt sem akarom, hogy bármi hátrány származzon ebből. Kérdésem az, hogy gond-e ha kimarad a státuszvizsgálat? (Az óvodában se kérték egyébként)
jan. 8. 09:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem esne le a karika az ujjadról, ha felhívnád a védőnőt… neked fontos, hogy a gyereked megfelelően fejlődik-e, nem neki.

Amúgy gondolom nincs semmi, majd később be lesz pótolva.

jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az újat!
jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
"nem az én dolgom lenne keresni" - ez komoly? :) Kinek fontos a gyerek, neked vagy neki?
jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
A négyévest nem szokták, de az ötöt igen! Viszont nem értek egyet, sztem neked kellett volna ismét rákérdezni.
jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez csak a te és a gyereked érdeke neked kellene keresned az újat.
jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az a módi, hogy én keresem a védőnőt a státusz miatt. Ha elfelejtem, akkor hív pár héttel később ő, de egyébként nem gondolom, hogy az ő dolga lenne, ő kvázi csak egy checkpoint, hogy minden rendben, az én érdekem.

Hívd fel.

jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is én keresem,plusz oltásnál is a gyerekorvost. Nem is értem,egy telefont megejthetnél.
jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a szülőknek kell státusz előtt időpontért telefonàlni.
jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak egy embert kell felhívnod, a védőnőnek viszont sok gondozottja van. Nem olyan nagy elvárás, hogy te jelentkezz nála.
jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát kinek a dolga lenne? Csak a te dolgod. A védőnő akkor keres, ha te nem viszed a gyereked mikor kéne.
jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!