Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi van akkor, ha kimarad a...

Mi van akkor, ha kimarad a státuszvizsgálat?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk, így új védőnőhöz kerültünk. A réginek jeleztem a költözést, azt mondta, minden papírt átküld az új védőnőnek. A költözést követően az új védőnőt is felhívtam, hogy "bejelentkezzek". Ennek kb. fél éve. A gyermekem betöltötte 3 hónapja a 4 évet, de a védőnő nem keresett a státuszvizsgálattal kapcsolatban. Úgy gondolom, nem az én dolgom lenne keresni, de azt sem akarom, hogy bármi hátrány származzon ebből. Kérdésem az, hogy gond-e ha kimarad a státuszvizsgálat? (Az óvodában se kérték egyébként)
jan. 8. 09:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%

Ez nekem is egy kicsit új, hogy én keressem. Eddig 4 védőnőnk volt (költözés, nyugdíj miatt). De mindig jelezték, ha esedékes a státusz. Na a mostani annyira sz.rik bele mindenbe. Nem az a bajom, hogy nekem kell keresni, mert persze az én gyerekem. De kB érzem, hogy a terhére vagyunk, és a nyugdíjat várja. Pedig én a kötelezőkön túl tényleg nem keresem. De a többi hozzá tartozó anyuka is ezt mondja, nem csak én tapasztalom ezt.

Szóval keresd te őt.

jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig hívom a védőnőt, hogy mikor vihetem státuszra a gyerekeket. Gondold el hány gyereket gondoz, havi szinten hány szülinapos gyerek van, akinek meg kell csinálnia a státuszt, szerintem nem is lehet elvárni, hogy mindenkit ő hívogasson külön-külön.
jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
69%
A problémásakat keresi fel ő. Akit normálisnak gondolt arról feltételezi, hogy tudja, hogy az ő dolga státuszra bejelentkezni.
jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
41%

23!

Ezt őszintén honnan veszed? Lehet nálatok igen de nálunk, pedig nem kicsi város, az összes védőnő és gyerekorvos telefonál az időpont miatt, nem a szülő.

jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van,mint a 23-nál,megyeszékhely. Első kézből tudom.
jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magamnak kell mindent rendezni. Érdekes, hogy ahány hely annyi szokás. Ezt jó tudni, főleg költözés előtt.
jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
En egy községben dolgozok, együttműködök a védőnővel is. Státusz mindig a szülinapot követő hétfőn van, ő szól róla a Facebook csoportban, illetve telefonon. A problémásakhoz, akikből rengeteg van pedig együtt megyünk ki szólni személyesen is. Én akkor kerestem ha az ő kompetenciajaba tartozó kérdésem volt, egyébként a gyerek orvost. De a statuszrol, meresrol stb a védőnő szól.
jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a szokás a kisvárosban ahol élek, hogy a védőnő keres időponttal. Persze volt már, hogy elfelejtette, akkor hívtam én pár héttel később.
jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mi keressük a védőnőt, de volt hogy elfelejtettem, akkor ő keresett engem. De nem is értem, biztos nem ülnék a babérjaimon, ha tudom hogy menni kéne. Hiányzik a fenének fekete ponttal indulni...
jan. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a védőnő keresett mindig, de ebben az esetben felhívnám, hátha elfelejtette. Mégiscsak az én gyerekem.
jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!