Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi van akkor, ha kimarad a...

Mi van akkor, ha kimarad a státuszvizsgálat?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk, így új védőnőhöz kerültünk. A réginek jeleztem a költözést, azt mondta, minden papírt átküld az új védőnőnek. A költözést követően az új védőnőt is felhívtam, hogy "bejelentkezzek". Ennek kb. fél éve. A gyermekem betöltötte 3 hónapja a 4 évet, de a védőnő nem keresett a státuszvizsgálattal kapcsolatban. Úgy gondolom, nem az én dolgom lenne keresni, de azt sem akarom, hogy bármi hátrány származzon ebből. Kérdésem az, hogy gond-e ha kimarad a státuszvizsgálat? (Az óvodában se kérték egyébként)
jan. 8. 09:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk sosem kellett keresni egyik gyerekekkel sem a védőnőt sem a gyerekorvost pedig költözés és helyettesítés miatt háromnál is megfordultunk Mindig ők hívtak már az időponttal együtt hogy meg felel-e.
jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
A te dolgod lenne keresni őt... Ahogy a gyerekorvost is te keresed, nem ő téged.
jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy gondolom, nem az én dolgom lenne keresni...."


Hát nagyon rosszul gondolod. A te dolgod, elvégre a te gyereked, baxus.

jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is ő hív, van ilyen, ettől függetlenül felhívnám.
jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
De új odaköltöző... valószínűleg még nem tartja számon, esetleg nincs is meg a száma. Ezért kéne neki felkeresni a védőnőt. Amúgy a 3 hónap még belefér sztem, hogy pótolják.
jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem történik.

Nálunk mindig a szülőnek kell keresni a védőnőt, de pl a kiskönyvet csak az elején töltögette, azóta szrik bele ő is és az orvos is

jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet azzal, hogy nekem kellene hívogatni. Ezért van sajnos a sok elhanyagolt, beteg, éheztetett gyermek. Azok a szülők sem hívogatták... Szerintem meg pont az lenne a dolga, hogy felvegye velem a kapcsolatot (akár írásban).
jan. 8. 14:57
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Részben igazad van,de kérdező neked is kell követned a gyereked státuszát,oltásait,stb.,és bizony tudnod kell mi után mi következik. Mi kapunk előre időpontot mindig,de HA nem,keresem. Volt,hogy teljesen elúszott,pedig nagyon korrekt nő,és nagyon is örült,hogy hívtam emiatt. Tudsz róla,hogy van státusz,de nem szólsz,hanem várod,hogy mikor jelentkezik? És ha évek múlva se? :D Hihetetlen.
jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért a te felelősséged is,nagyobb részben a tiéd,mint az övé. A te gyerekedről van szó,neki ha kimarad se történik semmi,de lehet el lesz nézve egy probléma akár így.
jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerek rendben van, akkor valszeg nem lesz semmi következménye. Ha el van maradva, és a szervek rákérdeznek, hogy miért nem történt meg a státusz, majd büszkén mondhatod hogy nem a te dolgod.
jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!