Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viseli egy 2 éves a...

Hogy viseli egy 2 éves a költözést? Jót teszek, ha költözés előtt már odajárunk. Többi lent.

Figyelt kérdés
Adott egy 27 hónapos kisfiú, akivel a környéken egy másik nagyobb lakásba költözünk. Még lesz 1 hónapunk a költözésig, így lesz idő odajárni, ismerkedni, de félek, hogy meg fogja viselni, mivel nagyon szeret otthon lenni, a kis környezetében. Az új lakás nagyobb, a nagyobb tesónak végre saját szobája lesz, ezért is szerettünk volna költözni, hogy legyen mindenkinek saját élettere. Arra is gondoltam, lesznek ott új dolgai, meg a régi ágy, játékok stb minden ugyanaz lesz, még a szoba is úgy lesz berendezve. De mivel eléggé akaratos kisfiú, félek hogy hiszti lesz majd bölcsi után, hogy a régi lakásba menjünk vagy hasonló. Vagy túlparázom. Az is lehet.
jan. 9. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlparázod. Egy ilyen kisgyerek rövidesen nem is fog emlékezni a korábbi lakásra. És mivel azt írod, hogy környéken maradtok, ezért nem is lesz olyan óriási változás, ami miatt most teljesen megváltozna az élete.
jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha a cuccai ott vannak az új lakásban,edesmindegy neki,hogy költöztök -e vagy sem.
jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kell mindent túlparázni mostanság a gyerekekkel kapcsolatban, hogy minden jaj, de megviseli őket. Mi is költöztünk, abszolut szart rá. Az élet csupa változás, nem kell ebből ügyet csinálni.
jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez teljesen gyerekfüggő!


Van kisgyerek akit kevésbé másokat pedig nagyon megvisel bármilyen változás.

jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezer más dologért is fog hisztizni, miért pont a hazameneteltől félsz? Ha nyávog, megmondod neki, hogy elköltöztünk emlékszel, másik gyerek lakik már a régi lakásunkban, de milyen jó az új, mert nagyobb a szoba, szebb a kilátás, szép a szomszéd kutyája, akármi. Majd elfelejti.

Mi a bölcsisünkkel annó hetekig tikkeltünk, mert hazafelé minden nap megkérdezte, hová tűnt az építkezés tetejéről a felfújhatós elefánt, ami nagyon tetszett neki, és semmivel nem lehetett leszerelni... :D

jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
34 hónapos korom óta élek a jelenlegi helyünkön. Semmire nem emlékszem se a költözésből, se az előző lakásból. 25 éves vagyok most.
jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5 -szor koltoztunk a gyerekem 3 eves koraig.


Ezt a szulok hisztizik tul - mint te most - , teljesen felesleges, a gyerekek fel sem veszik az ilyesmit.

jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves volt amikor költöztünk sajátba. Semmi probléma nem volt. Mintha mindig is ott laktunk volna. Ne parázz ezen
jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem problémáznál rajta, simán menne a dolog.

A gyerek azért hisztizik majd, mert te-ti már most síkidegek vagytok a helyzettől :D


Meg viccelsz, egy kétéven min NEM hisztizik? Kb mindenen is.

jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!