Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik éltek, élnek panelben,...

Akik éltek, élnek panelben, azokhoz szól a kérdésem. Volt-e problémád a szomszéddal, pl.aki alattatok lakott, hogy a gyerek zavarja őket? Pl. Auto tologatás ilyesmi miatt

Figyelt kérdés
jan. 11. 19:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk semmi

Egy nyolcvan éves néni lakott alattunk,soha nem szólt egy rossz szót sem.

18 család lakott a házban,nekem volt egyedül kisbaba,de soha senki nem szólt egy rossz szót sem.pedig extra hisztis volt a lányom

jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Mondjuk nálunk autót tologatni csak a játszószőnyegen lehet, így nem zavarja. Már kicsi korától tanítom az együtt élés szabályaira. Hangoskodni, futkosni az utcán, játszón lehet, otthon nem.

Néha sír éjszaka, igyekszünk gyorsan megnyugtatni, de azért se szólnak, cserébe mi meg elviseljük az évi két durva egész éjszakás bulijukat :-D

jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nálunk a kisautó tologatás miatt jött fel az alsó szomszéd. De sikerült velük zöld ágra vergődni egy fiatal par volt, de gyermeket terveztek. Mondtam, majd megtudjátok. Most pedig elköltözünk és meglepetés, hogy ki lesz az alsó szomszéd és hogy fog bennünket elfogadni. Veszek szőnyeget , de előfordulhat ettől függetlenül, hogy a kicsi tologat, esetleg labdát dobál
jan. 11. 19:53
 4/36 A kérdező kommentje:
Ejszaka alszik, így azzal nincs gond szerencsére.
jan. 11. 19:53
 5/36 anonim ***** válasza:
86%

Én alsó szomszéd voltam először egy egy gyerekes, majd ők elköltöztek és egy két gyerekes család alatt. Az első családdal nem volt semmi gond. Néha hallani lehetett, hogy a gyerek végig trappol a lakáson, vagy ugrál, de ennyi, egyáltalán nem volt zavaró. Meg szerintem viszonylag toleráns is vagyok, de a két gyerekes család, akik a helyükre költöztek, katasztrófa volt. A kisebb gyerek még baba volt, neki csak a sírását hallottam, de az nyilván nem zavar. Node a családból mindenki a sarkán járt, gondolom széket tologattak, ami nyekergett a járólapon egy nap 246-szor, a gyerek megállás nélkül fel-le rohangált, visított, ugrált és vagy üveg golyókat borogatott, vagy fa golyót gurigatott, vagy én nem tudom, de nagyon elegem volt a végén már... Nem szóltam, csak a szék tologatásért finoman, az orvosolható probléma akár pár filckoronggal is. Nem történt semmi, mi meg hála istennek elköltöztünk.

De én extra módon ki vagyok bukva a hangoktól szerintem és utólag a saját gyerekeim miatt is örülök, hogy családi házba költöztünk. Egyszerűbb úgy az élet, hogy nem kell figyelni a fal/födém szomszédok igényeire. :)

jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Van egy nagylány tesó is és bizony egyik húzza a másikat. Nehéz őket az együttélés szabályaira nevelni.
jan. 11. 19:55
 7/36 anonim ***** válasza:
81%

Alattunk egy pár lakik 2 kamasz fiúval. Természetesen érzékelik, hogy felettük lakunk, valószínűleg valamennyire zavarja is őket, mert extrán pörgős, rohangálós a 2 éves gyerekünk.


Beszélő viszonyban vagyunk, nyíltan megkérdeztem, hogy mennyire vagyunk zavaróak, de azt mondták hogy no problem, ez ilyen… ilyenek a gyerekek.


A szomszédban egy nyugdíjas pár lakik, ők sem panaszkodtak még soha.


Igazából az összes lakóval köszönő vagy beszélő viszonyban lakunk és mindenkinek van egy kedves szava a kicsihez. :)


Plusz mi viszonylag korán fektetjük, 8 körül már alszik, szóval a pihenést nem zavarja és hétvégén alig vagyunk itthon.

jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, lakásban szerintem alapból ne labdázzon senki, az nem odavaló. Ha a gyerek zavaróan viselkedik akkor rászólok.


Gondolom te is szólnál a szomszédnak ha állandóan felújítana, zenét bömböltetne stb.

jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
18%

Azt írjátok éjszaka alszik, meg korán fektetitek 😅 gondolom reggel 6-kor már ébren van és megy a zaj.

Én pl pont 1-től 9-ig alszom, utálom ha hajnalban már zörögnek

jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
89%

Volt/van. 80 éves néni lakik a másodikon.

De az a fő baja,hogy 10 éve,mikor ideköltöztünk,rájöttünk,hogy a néni gyűjtögető. Az erkélyen is korlátig ért a szemét.

Mi meg tűzveszély és bogarak miatt (csótány), kipakoltattuk a katasztrófavédelemmel.

A házmester szerint 30 éves szemetet vitettünk el.

Szóval haragszik. És kiabál és kopog mindenért.

De éltünk már át háztüzet. Nem kellett még1x..

jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!