Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor indul a dackorszak?...

Mikor indul a dackorszak? Nektek mikor ütött be?

Figyelt kérdés
Kisfiam 20 hónapos, és nem mondom hogy néha nem nyűgös vagy nincs rossz napja, de alapvetően hisztisnek vagy dacosnak nem mondanám. Ilyen földre vetem magam hisztink még sose volt, őszintén félek tőle mikor fog beütni. Nektek mikor kezdődött a dackorszak? Egyszer csak a semmiből jött elő?
jan. 13. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 9 hónaposan vetette először földhöz magát, mert nem tettem fel az ablakpárkányba, hiába mutogatta, hogy oda. Azóta állandóan megy a hiszti hasonló egetverően fontos kérdésekben. Most 19 hónapos.
jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de pontban a 3. szülinapján elpattant valami a lányom fejében és 7 éve kegyetlen a helyzet
jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk olyan. 15 hónapos kora után kezdődött. Azóta hullámzó.
jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves volt a lányom, a fiam elmúlt 2.
jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan lett egyre durvább. Valahol 2 évesen kezdődött a java, 2,5-3 évesen volt a legdurvábbés hirtelen javult ezután.
jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk nem igazan volt veszes, szinte fel sem tunt. Mar 8 eves, azota is nyugodt gyerek.
jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél a fiam, 2 éves kora óta nyiladozik ez a dackorszak dolog, de még nem értünk a vészes részéhez.
jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12 honapos, mostansag vannak foldhoz vagodos uvoltesek. Gondolom ez mar a szele. 😅
jan. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2 év körüli volt a lányom, amikor érezhető kezdett lenni, de ilyen földre vágja magát jellegű hisztiket csak 3 éves kora után kezdett el produkálni, szerintem amúgy az oviban tanulta, vagy nem tudom, de előtte ilyen nem volt, meg is lepődtem, azt hittem már kiértünk a sűrűjéből. De úgy látom, hogy bőven nem, sőt, mintha most csúcsosodna ki az egész (3,5 éves).

A kicsi 14 hónapos, már néha neki is vannak kiborulásai, ha valami nem úgy történik, ahogyan ő szeretné, de ezt én még nem a dackorszak számlájára írom, ilyenek a nagynál is voltak anno, és nem is érzem ezt még olyan nehéznek, nehezen kezelhetőnek.

jan. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!