Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmozdult tejfog esetén mi a...

Elmozdult tejfog esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Elesett, és alig tudtam megnézni, viszont úgy látom, hogy (jóval) hátrébb nyomódott az első jobb felső foga, szájsebészetre menjünk? Ilyen kicsiként mihez lehet kezdeni? 2 éves, ki sem nyitja a száját nekem sem, nemhogy egy orvosnak.

Másrészt felemészt a bűntudat, pedig figyeltem rá, míg bele nem néztem a szájába azt hittem csak elharapta a száját, de ez szörnyű


jan. 21. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szia ilyen nekem is volt csak 3 éves .szerencsére megmaradt neki. (Első fog)

Igazából semmit nem tudnak.

Ha lehetvnem harapjon egyen vele pár hétig hogy vissza "csontosodjon" és reménykedj!

Budapesten vannak szuper gyerek fogászatok ahol foglalkoznak ilyen esetekkel talán azt érdemes lenne megpróbálni. De e gy mezei fogász semmit nem tesz!

jan. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehiggadott a kedélye, és megnéztem alaposan, hát teljesen kiesett :( akkor erről ennyit

Nem tudom hogy eshetett ekkorát, mert már volt ennél nagyobb puffanás is

jan. 21. 08:09
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Hívj fel egy fogászatot szerintem.
jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem árt ha ránéz egy fogász, ha lenyugszik a gyerek, hogy felette a csontfog meg az idegek nem sérültek-e, de magáért a tejfogért ne aggódj, majd lesz még másik.
jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én elvninném a fogászatra, de nekem sem nyitja ki a száját, az orvosok látványától retteg. A gyógyszertárba sem megy be, mert fél tőlük
jan. 23. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!