Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, hogy álltok az ovi...

Anyukák, hogy álltok az ovi kezdéshez? Tudom hogy ez az élet rendje, de annyira nehéz lelkileg.

Figyelt kérdés

Olyan rossz érzés van bennem, hogy a kisfiam nemsokára kezdi az ovit.

Annyira rossz lesz hogy mostmar nem lehetünk együtt annyit mint eddig.

Érzek egy kis bűntudatot is, hogy ez alatt a 3 év alatt, lehet néha volt olyan hogy nem. Volt elég türelmem és csúnyán szóltam rá....

Vagy épp takarítottam mikor vele is játszhattam volna

Ti is éreztek így?

Sokat beszélünk egyébként az ovirol, szeretne már menni játszani a többi gyerekkel azt mondja.



jan. 30. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Én nem érzek semmi ilyesmit mint te,biztosan nagyon jólesz neki.

Lehet nálam később fog kialakulni mikor már nagyon közel lesz az ovi kezdés...De jelenleg én várom egy kicsit hogy sokkal többet legyen gyerekek között

jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Oszinten, orultem.

Mondjuk en egyedul nevelem, csalad sem volt, igy 3 even at napi 24 oraban egyutt voltunk. Soha egy percre nem volt nelkulem 3 evig. Ugyhogy en nagyon vartam. Nagyon jot is tett mindkettonknek. Igaz kulfoldon lakom , itt csak napi 3 ora ovoda van, igy azert mas mint egesz napra benthagyni, azt nem viseltem volna jol.

jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a bölcsinél éreztem ezt,hogy egy korszak véget ér,de kifejezetten jót tett neki hogy fix dadus és csoporttársai vannak. Plusz nekem is jót tett hogy dolgozhatok.
jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan mintha nem is jarna oviba folyton itthon van mert beteg...
jan. 31. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél aggódtam, ismeretlen volt s dzitu mindkettőnknek még, de a kislányom első perctől imádta. A másodiknál már vágtam a centit mikor mehet végre 🙈😅
jan. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
nem volt nehéz ,jártak a gyerekeim bölcsibe elötte.
jan. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint a 3-asnál, én a bölcsi előtt voltam nagyon szomorú, megsirattam, mikor felvették. Utolsó otthon töltött napjainkon szinte gyászoltam. De aztán most meg ha beteg, akkor nem mehetek dolgozni, és a kardomba dőlök, nem is tudom, mit csináltam itthon 2 évig...most épp beteg és itthon van, de ha még 3x tisztába kell tenni a babáit, rosszul leszek :D


Viccet félretéve: Tudom, hogy biztonságban van, szeretik, örömmel megy, szereti a nevelőket, gyerekeket. Ha ketten vagyunk, majd' megőrül, hogy más gyerekkel játszhasson, látszik, hogy én már nem vagyok neki elég. Olyan sokat fejlődött ezalatt az 1 év alatt, mióta jár, hogy minden nap csak egyre büszkébb vagyok rá.

jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!