Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák válaszolnátok minel...

Anyukák válaszolnátok minel többen? Nagyon ki vagyok lelkileg!?

Figyelt kérdés

Ovis fiam két hetente beteg. Pedig már középsős.

Egy hete itthon van fülgyulladassal előtte taknyos.volt most meg újra lázas és megy a hasa.pedig most közösségben sem volt. Én ezt nem bírom lelkileg. Rá adásul van egy öccse is akit miatt mindig pluszban aggodhatok ha ilyen van.

Azért vagyok ennyire stresszes mert pár éve a gyerekek előtt nagy bánat ért bennünket a férjemmel ezt most nem reszleteznem.


Igaz nincs köze semmi gyermekbetegseghez de ettól függetlenül már mindenért panikolok.

Ezért is....

Nem hiszem el h tegnap volt egy hete h fulgyulladasa lett erre ma meg hasmenese van és lázas.


Ilyen van? Ilyen létezik h egy gyerek ilyen sűrűn legyen beteg?


És én hogy kezeljem ezt? Úgy érzem akárhányszor beteg hogy elajulok az idegtol. A férjem meg bosszankodik h nem tudom kontrollálni magam és h egyből panikolok egy tusszentesnek is.

De leginkább a láz ami kikeszit 😞


2016. dec. 4. 19:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ez normális és szerencsére egy gyerek nagyon nagyon ritkán hal bele gyermekkori fertőző betegsegekbe. Kapd össze magad
2016. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De honnan a f...ből szedhette.össze a hasmenést? Hisz a fulgyulladas miatt itthon volt.
2016. dec. 4. 20:04
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
A mi fiunk tavaly augusztustól áprilisig volt beteg állandóan, pedig közösségbe sem járt (2 éves volt augusztusban). A tüdőgyulladástól kezdve, mindenféle légúti, arcüreg- és fülgyulladással, fuldokló köhögés, aztán hasmenés, hányás. Pár hónap után a mi fejünkben is megfordult, hogy mi van, ha esetleg valami nagyobb baj van a háttérben, de szerencsére semmi gond nem volt. Áprilisban elmúlt, és azóta egyszer volt torokgyulladása, pedig már ovis. A legtöbb gyerek életében van ilyen időszak. Nem kell pánikolni. A mi esetünkben az volt az érdekes, hogy egybeesett egy amúgyis nehéz életszakaszunkkal (egy megvett házat újítottunk fel teljesen és engem egy nagyon rejtélyes női baj kínzott, aminek következtében 9 hónapig menstruáltam folyamatosan), de nem estünk kétségbe, kezeltük a fiunkat a legjobb tudásunk szerint és az orvosok javaslati alapján.
2016. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapott antibiotikumot a fülgyulladásra? Attól lehet hasmenése simán.
2016. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Én középidős kismama vagyok, pénteken benyeltem a hányós-hasmenős vírust, mára lecsengett, erre délután óta folyik az orrom, kapar a torkom és hőemelkedésem van... Pedig gondolhatod, hogy vigyázok magamra... Na szóval ezzel csak azt akartam, hogy elég ha kiteszed a lábad az utcára,ebben a mindenféle betegséggel teli időszakban elég ha megfogod a bolt kilincsét egy beteg után és már haza is vitted a kórokozót...

Kitartást neked, hidd el, hogy ki fogja nőni a gyermeked a betegeskedős korszakot. Addig is támogatsd az immunrendszerét ahogy csak tudod.

2016. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bárhol összeszedhette. Ti sem voltatok egy hete sehol? Ő sem lépett utcára? Férjed nem dolgozott, hogy hazahozza? Szedd össze magad, mert a pánik nem jó.
2016. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
41%
Szedd ossze magad. Gyerekkórházban dolgozom, ahol kisbabák, kisgyerekek , nagyobb gyerekek halnak meg nap mint nap m. úgyhogy nem értem hogy egy két hete tartó fülgyulladáson és hasmenésen mit cirkuszolsz.
2016. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Előző vagyok. Egyébként hasmenéses hányós vírus van, a férjed akár a cipőjének a talpán is hazahozhatta.
2016. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsis kislányom 2-3 hetente beteg. 2,5 éves. Bölcsi előtt is sokat volt beteg. Nagyon aggódós vagyok én is, de mióta bölcsis, fél éve, megedződtem. Tudomásul veszem, h megint beteg, nem parázok feleslegesen, viszem az orvoshoz, teszem a dolgom, nyugodtan. Pedig nagyon lázas és kiszáradós típus. Többször kellett infúzió, mert ha fáj a torka, nem hajlandó inni pl.

Most is beteg.

Nyugodj le te is szerintem.

2016. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves lesz a fiam. Hét elején hányás-hasmenés, tegnap óta dől belőle a takony. Mindehhez durva dackorszaka van. Igazán durva. Az apjával nem élünk együtt, ráadásul külföldön van jelen pillanatban, legközelebb jövő hétvégén lesz a közelben, hogy pár órára elvigye és é végre összeomolhassak. Nagyszülők kétszáz kilométerekre. És még mindig nem lettem se alkoholista, se gyógyszerfüggő (igaz, a napi három szál cigimet el kell szívnom).


Amúgy ja, van ilyen, h folyamatosan beteg. Anyám épp a minap "nyugtatott meg", h én szinte nem is voltam soha oviban, mert állandóan volt valami bajom, pedig nekem aztán állandóan kifőztek mindent, ami a közelembe ért (szerintem pont attól voltam annyit beteg, na mindegy) Oszt mégis itt vagyok harminc évesen.

2016. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!