Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor hagytátok el az etetőszé...

Mikor hagytátok el az etetőszéket, és mi lett helyette?

Figyelt kérdés

Az etetőszékben már nem marad meg. 11 hónapos, járó baba.

Olvastam, hogy ekkor már elhagyják az etetőszéket, és valakik kis asztalhoz ültetik.

Ez ugyanolyan kis asztal és szék, amit szoktak babaszobába rajzoláshoz stb., vagy van egy külön csak evéshez használt?

Nekem kiskoromban olyan etetőm volt, amit kis asztalka+szék kombóra lehetett alakítani, de a fiamé nem ilyen.



febr. 3. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
3 évesen hagytuk el, emelt gyerekszék lett helyette.
febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Amíg nem érte fel rendesen a normál asztalt - kb 3-4 éves korban.

Az etetöszékbe meg be kell kötni a gyereket, mint az autós ülésbe.

A kisasztal-kisszék nagyon nem praktikus, egyrészt nme tudod figyelni a gyereket evés közben, másrészt meg éppen az lenne a normális, ha a gyerek a család többi tagjával együtt eszik, a rendes asztalnál.

febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Először jött az asztalra rögzíthető szék, olyan 1-1.5 éves kora között , aztán a bárszék.

Mi általában a bárpulton eszünk, kivéve ha vendegek vannak, de az étkező asztalhoz akkor is a bárszéket húzzuk, mert a rendes szekről nem érné fel az asztalt.

febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 2 gyerekkel kb 1.5 évesen.

Sarokpadunk van, arra kaptak magasítót. Azt olyan 3 evesen hagyta el a nagy, a kicsi 2.5 évesen még használja

febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint még korai lenne variálni. Egy régebbi kérdést találtam a témában, ahol többen írták, már 1-1.5 évesen kiszedték az etetőből, és kisasztalnál evett.


Be van kötve egyébként, mert simán feláll benne, de nagyon nyűgös.

febr. 3. 11:11
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Kezdetektől vele együtt növő etetőszéke volt (Hauck) - 4 éves és még mindig azon ül. Arra nem emlékszem mikor szereltük le előle a tárcát, és ezáltal mióta használja egyedül, de kb 1,5-2 éves lehetett.
febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hauck alpha széke van, egydül közlekedik fel-le másfél éves kora óta.
febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Enyem egy eves, etetoszekben ul, de talca nelkul az etkezoasztalhoz van tolva. Es sosem kotnem be, kerlek tajekozodj. Nagyon sok ertekes masodpercet veszitesz a kicsatolassal egy ne adj isten esetleges fuldoklas eseten. Stresszhelyzetben plane, lehet ki sem tudod csatolni. Egyebkent a kisasztal es kis szek is opcio. En szeretem, hogy mindig egyutt eszik a csalad.
febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó, ha nem csatolnam be, akkor naponta esne le 1 méteres magassagbol... Az én fiam bekötés nélkül szó szerint minden falat közben feláll, felelemerzete meg semmi.
febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Kb 2 évesen ült rendes széken ülés magasító párnán mindkét gyerek. 11 hónaposan más opció nagyon nincs az etetőszéken kívül. Kisasztal is jó lehet, de mivel önállóan még nem tud enni, meg kell oldani, hogy ott ülj mellette. Ez nem tudom mennyire kivitelezhető, az etetőszék ezért előnyösebb.
febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!