Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor hagytátok el az etetőszé...

Mikor hagytátok el az etetőszéket, és mi lett helyette?

Figyelt kérdés

Az etetőszékben már nem marad meg. 11 hónapos, járó baba.

Olvastam, hogy ekkor már elhagyják az etetőszéket, és valakik kis asztalhoz ültetik.

Ez ugyanolyan kis asztal és szék, amit szoktak babaszobába rajzoláshoz stb., vagy van egy külön csak evéshez használt?

Nekem kiskoromban olyan etetőm volt, amit kis asztalka+szék kombóra lehetett alakítani, de a fiamé nem ilyen.



febr. 3. 10:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

Én nem kötöttem be , éppen ezért egy évesen ahogy megtanult benne felállni, elhagytuk.

Bevittem a konyhába a babakocsit(sport rész),és abba ültetem ha eszünk.Hozzatolom az asztalhoz és úgy eszik velünk.

Kényelmesen felméri az asztalt, és együtt is eszik a család. Mellette ülök, és ha kell segítek neki.

Két éves lesz és még mindig így működik.

A napokban próbáltuk,hogy a székre magasítot teszünk, de onnan mindig le akar mászni evés közben.

febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
17 hónapos és még azt használjuk. Viszont már sokszor megunja, felállna.
febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

2 éves korában kapta, egyből mászott is fel rá, sokkal jobban szereti , mint az etetoszeket.

[link]

febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekünk mákunk volt, sosem akart benne felállni, állítható a magassága, így most közel 3 évesen is ebben ül, de már nagyon nagy, 105 centi, szóval néha a sima székre ül, mert az ,,nagylányos". Azt nem szeretem annyira, mert azon ficereg, meg abból leszáll a maszatos kezével, hiába kérjük, hogy ne. Szóval amíg lehet, nálunk marad az etetőszék.
febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!