Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Észre lehet venni, ha elkezdőd...

Észre lehet venni, ha elkezdődik a dackorszak?

Figyelt kérdés

Vagy ez inkább csak átmenet és egyre többször dacos, hisztis a kisgyerek? Nektek hogy indult? Rögtön gondoltátok hogy ez már a dackorszak?


Nekem a kisfiam 2 éves és még szerintem nem kezdődött el a dackorszak, de azért van, amikor akaratos tud lenni, olyankor elgondolkozom ezen. Csak egy pár példa: ha elvesztem a játékot tőle, akkor nyűgös lesz, de hamar elterelhető a figyelme, ha mást adok a kezébe helyette. Nem szereti ha pelenkázom, ilyenkor csakazértis elszalad előlem. Ha nem tetszik neki az étel, az Istennek se kóstolja meg. Ilyenek. Ezek már a dackorszak jelei vagy simán kisgyerek? :)


febr. 6. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Oooh, észre fogod azt venni
febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

1!

Nem feltétlen.

2 lányom van 9 és 4 évesek.

Mindkettőnél várom még a híres dackorszakot amivel mindenki ijesztget.

Persze voltak rosszabb, hisztisebb napjaik de nem mondanám dackorszaknak

febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk,most van jelen a daxkorszak szerintem 3 éves. Folyamatos hisztik ha nem az van amit ő akar. Mondanám úgy ,hogy próbálkozik mit tud elérni hisztivel. Eddig sikertelen a próbálkozása.
febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat az enyem mar 1 evesen is uvolt, mint a sakal ha valamit elveszek vagy nem engedek vagy nem ugy tortent ahogy o elkepzelte.
febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányom nekem is ilyen volt. Volt, hogy dacolt, meg néha hisztizett, de egyáltalán nem volt vészes. Nagyon ritkán sírt, tök könnyen kezelhető volt a dackorszak alatt is. Azóta 17 éves, kamasz... Ez egy kicsit nehezebb korszak, de még mindig kezelhető és remélem lassan vége. :) A fiamnál abszolút észrevehető volt a dackorszak. Ha nem tetszett neki valami, ordított egyből. De már elmúlt, vele most kezdjük a kamaszkort.
febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vartam anno a dackorszakot, de nalunk semmi ilyesmi nem volt. Par kisebb hiszti. Mar 9 eves.
febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!