Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Voltatok már hasonló helyzetben?

Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A közel 3 éves kisfiam éjszaka felkel sír rugdos,húzza a hajam verekedik.Egy párperc és mintha semmi nem történt volna simogat vagy odabújik vagy elis alszik.Álmodik?Vagy ez is valami idegrendszeri fejlődési szakasz?


Napközben jól viselkedik játszik szépen vagy a 8 hónapos öccsét piszkálja :D

Valakinél előfordult hasonló?

Alvajáró lehet?


febr. 8. 03:17
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Pavor

Mi 6 évig voltunk benne...most alvajáró. Visszasírom a pavort.

febr. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Aludjon a saját ágyában.
febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Mennyire gyakran csinálja?


Nekem még másfél éves sincs a fiam, és külön ágyban alszik, szóval ilyen tapasztalatom nincs, de a férjem csinált ilyet egyszer, ő csak simán álmodott (azt, hogy megtámadták) 🙃


Nem lehet, hogy a gyerkőcnek konfliktusai vannak a közösségben, amit nem tud feldolgozni?


A szeme nyitva van vagy csukva ilyenkor?

A pavor is szóbajöhet, de ott inkább rémületről olvastam, nem "támadásról".

febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk is a Pavor volt. A 3-ból 2-nél volt. A nagynál volt különösen durva. Éjszaka felsírt, sikítozott, hogy anya-anya és hiába voltam ott vele, nem tudta, hogy ott vagyok. A szeme nyitva volt, olyan volt, mintha ébren lenne, de mégsem volt és kesőbb nem is emlékezett rá. Volt, hogy ő is úgy ütött vágott, mint a cséphadaró, egy fogamat le is törte, olyat bemosott, de utána ahogy jött, úgy el is múlt és aludt tovább. Nála azok voltak az igazán durva estek, amikor beteg volt. Szerencsére kb fél év alatt mindkettőnél elmúlt.

Még az jutott eszembe, hogy ilyenkor a nagy sokszor be is pisilt, pedig addigra már ágytiszta volt.

febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2es köszi a "segítséget!"

Most pont beteg,saját agyába nem alszik mindig átjön mellém.ugyanígy csinál mint ahogy a 4es leírta

Még nem jár ovodába,és nem bölcsis.

Nyitva van a szeme.Most kezdte el csinálni ahogy beteg lett..illetve 1x2x volt már ilyen régebben

febr. 8. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez pavor. Nálunk csak betegség idején fordult elő, vagy ha nagyon túlfáradt.
febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!