Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétéves a kisfiam és ma...

Kétéves a kisfiam és ma mintha fájna neki a pisilés. Sajnos nem tud beszélni még ezért elég nehéz. Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma reggel mielőtt bölcsibe vittem kétszer is mutatta a pelust és nagyon sírt. Utána mintha mi sem történt volna. Szóltam a gondozóknak hogy figyeljék napközben. Hétvégén voltunk strandon is, meg ebben a melegben sokat járattam mezítláb. Felfázott volna?
2010. jún. 15. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj a háziorvossal, vegyél gyógyszertárban vizeletgyűjtő zacskót, és nézzétek meg, hogy nincs-e genny, vér a vizeletben. Nálunk mondjuk a védőnő is megcsinálja.
2010. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg kéne nézetni a vizeletét! semmiképp ne hanyagoljátok el, mert a kisgyerekkori hólyaghurutokból lehetnek a krónikus felnőttkori felfázásos gondok.
2010. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!