Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menses késés, negatív teszt....

Menses késés, negatív teszt. Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A múlt hónapban 2 napot késett a mensesem, majd 3 nap barnázás volt.

Ebben a hónapban egyáltalán nem jött meg, viszont 2 tesztem is negatív lett a késés 3. és 4. napján..

3 hét múlva kaptam időpontot orvoshoz és addig nem tudom, hogy mit tegyek..

Szeretnénk babát, de nem görcsölünk rá.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


25L



febr. 1. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted mit kéne tenned? Mármint azon kívül, hogy viszel magaddal tampont/betétet, arra az esetre, ha megjön. Plusz görcsöldót, szükség esetén, ha szoktál.
febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Összezavarodtak a hormonjaid, egy hormonpanel nem ártana. Amúgy elég gyakori, főleg ha szedtél fogamzásgátlót
febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nok millioival megtortent mar, hogy kesett vagy kimaradt a menstruaciojuk.

Nem vagyunk gepek, sokszor nincs kulonosebb oka ennek, csak igy alakul. Persze nezzen meg orvos, hatha mondjuk cisztad van vagy ilyesmi, de en egyelore meg tulzottan nem aggodnek.

febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Azért aggódom csak mert soha nem késett még ennyit.

Viszont mégegyszer köszönöm a válaszokat.

febr. 2. 00:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem decemberben volt egy 52 napos ciklusom ciszta miatt, ez normális ilyenkor elvileg. De lehet más oka is persze.

Majd a doki mond valamit, ezzel nem sürgős orvoshoz rohanni szerintem.

febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!