Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8-9 évesednek van telefonja/ta...

8-9 évesednek van telefonja/tablete?

Figyelt kérdés
Az enyémnek nincs, nem is lesz még, húzzuk amíg lehet. Az osztályfőnöke is azon van, hogy ráérnek, saját negyedikesének sincs, de azért fel kellett hívnia a figyelmet szülőin, hogy kevesebbet kütyüzzenek a gyerekek, mert az osztályban van példa rá (be nem vihetik). Kíváncsi vagyok az arányra.

febr. 11. 11:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
52%

Természetesen volt. Pláne, hogy akkor volt ennyi idős, mikor covid miatt nem volt jelenléti oktatás. Ma már az okos eszközök az élet részei, meg kell őket tanulni használni.

Már ovis korában is volt, akkor még sim kártya nélkül, kicsiknek való fejlesztő programok és rajzprogramok voltak rajta.

Most már 12 éves. Tudja ésszel használni. Tud rajta tanulni. Felsőben csomó tananyagot neten kapnak. Házidolgozatokhoz, előadásokhoz gyűjt a neten anyagot.

febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen nincs. Most 8, nem a covid idején. A miénket se használja, max. telefonálásra. Tableten meg nagy ritkán wordwall feladatokat szokott, ha olyat adnak gyakorlásra.
febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%

"Már ovis korában is volt, akkor még sim kártya nélkül, kicsiknek való fejlesztő programok és rajzprogramok voltak rajta."

Hát biztos én vagyok a hülye de nekünk ez ment kütyü nélkül is. Mondjuk ahhoz foglalkoznom kellett vele, de nekem nem teher a saját gyerekem

febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
66%
Sajnos van, 9 éves unokahúgomnak. Mikor délután hazamegy az iskolából ki se jön a szobájából, lefekvésig nyomja a telefont. Idén már TikTok-ja is lesz szerintem ha az anyján múlik.
febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
43%

7 éves, már 5 évesen volt. Fürdés előtt fél óra mese van engedélyezve. Már elsős, most neki való feladatos játékok, memóriajátékok is vannak rajta.

Lehet lepontozni

febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
78%

"Ma már az okos eszközök az élet részei, meg kell őket tanulni használni."


Ja, de nem 5 évesen :D


Én 91-ben születettem, gyerekkorukban nem voltak kütyük meg net, az első mobilt is 14 évesen kaptam, mégis megtanultam kezelni ezeket az eszkozöket, mert nem vagyok fogyatékos.

febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%

Na ez egy olyan aspektusa az életnek, ahol örülök, hogy autista a gyerekem. Nincs rajta tömegnyomás semmilyen értelemben. Nem jött úgy haza se az oviból, se a suliból még, hogy xy-nak ez és ez van, nekem is kell. Nincs követelőzés, nem érzi, hogy le lenne "maradva". Boldog a saját világában. Se tévé, se telefon, se tablet, csak rengeteg könyv.

Mivel valószínűleg az apjától örökölte, aki 40 évet leélt sikeresen anélkül, hogy felmerült volna, hogy autista és sikeres, jól kereső mérnök, boldog családapa. Nem aggódok, hogy így ne lehetne boldog. Talál majd magának olyat, aki így is szereti.

febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
58%

10 éves lányomnak laptop van, előtte volt telefonja.

Most telefon nincs.

Szeptembertől telefon is lesz újra mert busszal fog közlekedni egyedül

febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%

"tablete" 😅

#1. "Ma már az okos eszközök az élet részei, meg kell őket tanulni használni." Ugye tudod, hogy ezeket hülyebiztosra gyártjak, hogy még egy majom is megtanulja 2 perc alatt használni?! Okosan felhasználni meg gyerek 12 éves kor alatt nem tudja.

febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


Én tabletemet volt mikor engedtem neki, de beszívja nagyon, így azt sem kapja meg inkább. Sajátja nem lesz mostanában.


9 éves.

febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!