Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit reagálnátok erre a helyzetre?

Mit reagálnátok erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak ma lesz megtartva a 3.születesnapja délután.

Ez kB 1 hónapja le van fixálva a férjemmel, tudott róla időbe hogy úgy ossza be a dolgát.

Az én szüleimnél lesz tartva a "buli".

Díszítés,kaja.,minden elő van már készítve .

Es most hívott a férjem hogy lehet hogy ő kimarad ebből, mert vetnek a szüleivel.

A szülei engem nem szeretnek, így a közös gyermekünket sem.

Ha kint vagyunk az udvaron és jönnek erre, még akkor sem köszönnek a kisfiamnak.

Annyi megjegyzést tettem a férjemnek ma, hogy szeretném ha nem kesnel el, mint általában. És most még azt mondja hogy emiatt se jön, mert én kötekedek.



márc. 16. 14:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Elválnék. Ha előtte is ilyen lett volna, biztos nem szültem volna neki.
márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

A férjed szerint rendben van, hogy a kisgyereket levegőnek nézik a szülei? Hozzájuk se szólnék többet a férjed helyében.

A helyedben meg ott hagynám, legyen boldog a szüleivel.

márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Elválnék tőle és ennyi. Kell a francnak ilyen férj vagy apa.
márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 babyboom567 ***** válasza:
95%

Tényleg válj el.

És itt nem az a baj, hogy nem szeretnek a szülei,hanem,hogy nem áll ki értetek, nem konfrontálódik velük,nemhogy érted, hanem a gyerekéért sem.

És még úgy állítja be,hogy te vagy a hibás.Semmit sem reagáljál,érezzétek jól magatokat a gyerekkel és a szüleiddel,jövőhéten meg tervezd meg, hogyan tudsz elválni.Ezt a kapcsolatot el kell engedned.

márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%
Te választottad, így teljesen mindegy én mit szólok hozzá.
márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez nagyon gáz, a párod is meg a szülei is. Ne haragudj, de pl anyósom se igazán szívleli a sógornőmet, de ennek ellenére az unokáit imádja. Nagy baj van ott a férjed családjánál fejben, de a férjednél is ezek szerint
márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

Amikor mondta, hogy vetnek a szüleivel, nem kérdeztél vissza, hogy elfelejtette-e a gyerek szülinapi ünnepségét vagy mi van? És ha visszakérdeztél, akkor ő erre mit válaszolt?

Megint a történések felét lehagytad, aztán így vársz válaszokat.

Ilyenkor van olyan gondolatom, hogy ismét egy unatkozó troll szórakozik itt.

márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%

", mert vetnek a szüleivel." Ez nyugodtan várhat máskorra is. Szülinapja meg csak egyszer van egy évben a gyereknek. Oda már ne szervezzenek programot, főleg,hogy jóelőre tudható volt; se a nagyszülők,se az apuka.


Én,Marcsi üzenem.Sőt,mutasd meg neki ezt a kérdést (a párodnak.♥)

márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
98%
:D tök mindegy én mit reagálnék, te úgysem azt fogod. Ha enyém lenne a ház, akkor a férjem cuccait csomagolnám össze és költözhetne az anyjáékhoz vagy ahova akar. Más esetben én költöznék. Elfelejtenék hazamenni a buli után, aztán vethet egész életében. Inkább rohadnék egy albérletben, mint hogy ilyen érzéketlen sz.rral éljek együtt.
márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon gáz hogy ennyire nem érdekli a fia. én összepakolnék és vissza se mennék, a válást pedig beadnám hétfőn és szopizza anyuci cicijét tovább ameddig jólesik. Te is megérdemelsz egy normális párt, a gyerek meg egy normális apát.
márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!