Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit reagálnátok erre a helyzetre?

Mit reagálnátok erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak ma lesz megtartva a 3.születesnapja délután.

Ez kB 1 hónapja le van fixálva a férjemmel, tudott róla időbe hogy úgy ossza be a dolgát.

Az én szüleimnél lesz tartva a "buli".

Díszítés,kaja.,minden elő van már készítve .

Es most hívott a férjem hogy lehet hogy ő kimarad ebből, mert vetnek a szüleivel.

A szülei engem nem szeretnek, így a közös gyermekünket sem.

Ha kint vagyunk az udvaron és jönnek erre, még akkor sem köszönnek a kisfiamnak.

Annyi megjegyzést tettem a férjemnek ma, hogy szeretném ha nem kesnel el, mint általában. És most még azt mondja hogy emiatt se jön, mert én kötekedek.



márc. 16. 14:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%

Rugnam tökön ha valamelyik gyerek szülinapjan nem venne részt

Szerencsére az én férjem normális. A tiéd már kevésbé.

márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
84%

Számomra elfogadhatatlan lenne, hogy a férjem, a gyerekem saját apja nem képes megjelenni a gyerek születésnapi zsúrján. Főleg 3 évesen már azért a gyerekek értik, látják a körülöttük zajló világot, várják a szülinapot, az ünneplést, a felhajtást (az enyémeim legalábbis így voltak vele 3 évesen már bőven, de még előtte is), ha ebből az apjuk kimaradt volna, megszakadna értük a szívem.

A nagyszülők hagyján, a férjem szülei, ő dolguk, ha ennyire szívtelenek, hogy egy kisgyereket is figyelmen kívül hagynak, de hogy ő nem képes a saját gyerekéért kiállni velük szemben, az nonszensz. És még ő akarja kelteni benned a bűntudatot, hogy ez valójában a te hibád? Miért is vagy még vele, úgy őszintén? Minek kell egy ilyen ember a te (de főleg a kisfiad) életébe? Ez senkinek sem jó így, és ha a gyereked érdekét nézed, akkor ebből a mérgező közegből olyan gyorsan menekíted, ahogy csak lehet.


Amúgy boldog szülinapot a kicsinek.

márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%
Én is csomagolnék. Ha tiéd a ház az ő cuccát, ha az övé akkor a tiéteket. Aztán legyen boldog anyucival és apucival.
márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
93%

A férjed se szereti a gyereket...

Bunkó!!!

Hagyd el!!!

márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az a furcsa, hogy közönsség kell, hogy hogyan reagálj helyesen mikor a szituásióból egyértelmű a dolog mindenkinek, csak neked nem. Ez által azt következtetem, hogy te se tudsz kiállni a gyereked érdekeiért, hogy nem vállasz el azonnal tőle...vagy nem tudom milyen megoldást lépnél? Szerintem troll kérdés, de ha valós is mindketten hibásak vagytok...
márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
82%
Ultimátumot adnék: Vagy ott lesz időben az ünnepségen és jól érzi magát, vagy pedig nem kell többet részt vennie az életetekben csak a tartásdíjjal.
márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%
16-nem fogja meglépni, hiába ír itt bárki tanácsot, úgy se fogja megfogadni hisz nem véletlen íródott a kérdés, nem tudja mit tegyen...
márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, szerintem most itt nem lényeges ki mit csinálni hanem az, hogy TE mit csinálnál. Leírnád esetleg mit tervezel, azóta helyreállt e a történet? Már délután van csak azért is írom. Hogy alakul a szülinap, ott a férj?
márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén, én végig azt hittem, hogy a volt férjedről írsz, max.papíron még nem válthatok el. És még így is felháborodtam, hogy milyen apa az ilyen? A gyerekem szülinapja kontra vetés? Te viccelsz. Aranyból van a farka, vagy mi?
márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, írj azért pár sort, hogy hogy alakult a zsúr. Ha nem írsz okkal feltételezzük, hogy kamu.
márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!