Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit reagálnátok erre a helyzetre?

Mit reagálnátok erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak ma lesz megtartva a 3.születesnapja délután.

Ez kB 1 hónapja le van fixálva a férjemmel, tudott róla időbe hogy úgy ossza be a dolgát.

Az én szüleimnél lesz tartva a "buli".

Díszítés,kaja.,minden elő van már készítve .

Es most hívott a férjem hogy lehet hogy ő kimarad ebből, mert vetnek a szüleivel.

A szülei engem nem szeretnek, így a közös gyermekünket sem.

Ha kint vagyunk az udvaron és jönnek erre, még akkor sem köszönnek a kisfiamnak.

Annyi megjegyzést tettem a férjemnek ma, hogy szeretném ha nem kesnel el, mint általában. És most még azt mondja hogy emiatt se jön, mert én kötekedek.



márc. 16. 14:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám, hogy akkor maradjon az anyja szoknyája mellett és még keresnék egy igazi férfit, de ha nem találnék, akkor is jobb lenne egyedül.

Szégyen, hogy nem áll ki melletted, de még rosszabb, hogy a saját gyereke mellett sem.

márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Képzeljétek ma délután akarnak jönni anyósék felköszönteni a gyereket.

Semmi kedvem hozzájuk.

És ilyenkor meg úgy csinálnak mintha minden okes lenne.

Ha mernék valamit is szólni, akkor meg én lennék a hibas.

márc. 18. 08:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!