Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Úgy érzem teljesen leépült a...

Úgy érzem teljesen leépült a baráti körünk?

Figyelt kérdés
Röviden: 30-as pár vagyunk 1 2 éves gyermekkel. Mióta megszületett, azóta kb az összes baráti kapcsolatunk leépült. Én a férj vagyok, de a feleségem is így van ezzel, van aki pacekba megmondta neki, hogy nem szeretné vele tartani a kapcsolatot, mert a gyermek miatt megbízhatatlannak ítéli őt. Erre mégis mit tud mondani egy szerető férj az asszonyának? Nálam hasonló a helyzet.
márc. 19. 15:44
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
40 na így persze már más. idén is gyermektelenül megyünk ugyanoda nyaralni mert nekünk szülőknek is kell ez a pihenés, és a nagyszülők szinte követelik is az unokát, ahol a gyermek imád lenni.
márc. 20. 11:44
 42/42 anonim ***** válasza:

Én 37 vagyok, baráti kör régóta nincs, még nem volt gyerek addig akadt de nem volt az a hű de sok. Ahogy lettek a gyerekek még az elsőnél volt, mikor a második született eltűntek,van aki elköltözött van aki meghalt. Én nem keresem úgy senki társaságát csak hogy beszéljek valakivel. Ők sem keresnek engem. Ez ilyen oda vissza helyzet. Ez van, nem idegeskedek rajta, bár sokszor nagyon jó lenne úgy beszélgetni valakivel akivel egy hangon vagyunk és még talán kíváncsiak is vagyunk arra hogy a másikkal mi a helyzet, de őszintén.

És emiatt vagy sem, de sokszor játszótéren óvodában sem találom meg a közös hangot más szülővel, és sokszor nem is érdekel sokáig hogy kinek a gyereke mit csinál vagy mit nem csinál . Olyan érdektelen lettem az emberekkel kapcsolatban.

márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!