Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig tart a nem akarok...

Meddig tart a nem akarok öltözni, elindulni időszak? Most nagyon benne vagyunk és ha már cipő a lábon indul is kifelé, de addig..

Figyelt kérdés
márc. 22. 14:44
1 2
 1/12 babyboom567 ***** válasza:
100%
7 évesem van, ha rajta múlna, hogy akkor indulunk amikor felöltözik, sosem mennénk ki a lakásból.
márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
10 évesem minden reggele ilyen, úgy tud ordítani, mint akit nyúznak
márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
9 eves, meg tart
márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Nagyjából 3 éves korukig tartott, akkor sem mindig, hangulatfüggő volt. De akkor már elég nagyok voltak hozzá, hogy meg lehessen velük beszélni, meg érvelni.

Egy 9-10 évest biztos hogy úgy bsznék nyakon, ha emiatt magából kikelve ordítana meg csinálná a fesztivált, hogy a fal adná a másikat. Pedig nem vagyok a híve, a sajátjaimat se ütöttem meg soha, de ne már. Egy ekkora gyerek már negyedikes-ötödikes, teljesen abszurd.

márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom itt nem 10 évesekrol kérdez a kérdező

Lányom 10, és reggel úgy öltözik mint a csiga.


Azért ne keverjünk össze egy 9-10 evést egy dacos 2-3-4 evéssel

márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt a részt főleg a 2-es válaszára írtam.

(#4)

márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6, én azért írtam, mert a kérdező gondolom nem arra volt kíváncsi, hogy egy 10 éves hogy öltözködik.

Egyedül a te válaszod volt hasznos, mivel te leírtad, hogy 3 éves korig tartott a gyerekednel ez az időszak

Nem is értem, egy 9-10 éves minek ordít oltozes közben.

Ott már bajok vannak.


5

márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2.5 éves fiam és mostanság kezdte ezt a dilit.
márc. 22. 17:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Lányom kn kb 1,5-2 évesen kezdte, pár hónapig tartott. Fiamnál kb 2,5 évesen, de csak pár alkalom volt hébe-hóba. Szerintem addigra megtanultam hogyan kell kezelni ezt a helyzetet, de amúgy ő nem is volt olyan dacos, mint a nővére,valószínűleg ez is közrejátszott.
márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kreativitásodon múlik.
márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!