Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legidegesítőbb dolog,...

Mi a legidegesítőbb dolog, amit a kisgyereked csinál?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 15 hónapos, és most jó pár napja rákezdett a "vinnyogásra". Ha valamit szeretne, pl vegyem fel, vagy adjak neki oda valamit, akkor idegesítő hangon elkezd vinnyogni, nyüszögni. Az őrületbe tud kergetni minket.
2010. okt. 26. 14:29
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
Ujjszopás... Már most kiállnak a fogai:(
2010. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Spontán hiszti előzmény nélkül!!??

Két éves múlt a fiúnk, még a dackorszakban van, így aztán vannak hisztik is.

1 hete hoztam haza a bölcsiből, ami 2 percre van tőlünk, csak egy kisebb autóúton kell átmenjünk amin van egy 30-as korlátozó tábla is (ez épp szerencse is volt). Gondolta mostmár uncsi menni, inkább hanyatt vágta magát (délután 4 órakor amikor mindenki megy autóval a gyerekért a bölcsibe, oviba, iskolába -szinte egy helyen vannak nálunk-) az út közepén. Ilynekor van egy olyan jó szokása, hogy átmegy kocsonyában, és képtelenség felnyalábólni. "Szórakoztató" volt, hogy míg az egyik kocsiból anyáztak, addig a másikból szánakozva néztek, én meg kínomban elkezdtem nevetni. Erre a gyerek -bár ilyen ritkán csinál, de most- annyira meglepődött, hogy gyorsan az ölemebe kéretőzött, és bocsánatot kért :)

2010. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Na ezt a ledobom magam sztorit ma épp egy étterembe csinálta a kislányom, mikor elmentünk menüzni. Végeztünk az asztalnál, és ő nem akart a babkocsiba beülni, és megfeszítette magát, és visított, mint az újévi kismalac. Két karomban a gyerek, mindenki minket néz, engem meg alkapott a röhögés. A kicsi visítás közbe büfizett, aztán alul rotyogott a gatya -ezt csak én hallottam és ezért mégjobban röhögtem. Sztem komplett idiótának néztek, de én jót szórakoztam, mindamellett, hogy idegesítő is volt.
2010. okt. 26. 15:59
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

2 éves a lányom."Régebben",olyan 13-14 hónapos kora körül a tv mellé tettem a cumiját,ha épp nem használta.Azóta,ha nem találja a cumit,odaáll a tv mellé,felnyújtja a karját és sikít.Megőrülök tőle.De van olyan is hogy megmutatom neki hogy itt van és csak úgy szórakozásból sikít tovább.

Mostanában ha felmérgesít,és rászólok valamiért,simán a képembe röhög.És egyszerűen nem bírom ki-akármilyen mérges vagyok is-hogy ne nevessem el magam.

2010. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap megyünk vásárolni,mindig kiszáll a babakocsiból,arra megy amerre akar,meg fog valamit,amit megvennénk és csak nagy harcok és ordítás után adja oda az eladónak,hogy leolvashassa.Mindig kellemetlen helyzetbe hoz vele:(
2010. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
:((((
2010. okt. 26. 20:17
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
ujjszopás nálunk is sajnos az egyik befutó! a másik a süketsége - merthogy mondhatom én akár 5ször is, meg sem hallja, bezzeg a mese szót már a gondolatomból kiolvassa :-))))))
2010. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

OFF:

Persze megint csak Carmen van lepontozva... Nem unjátok még?

2010. okt. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
én csak a hangszalag kivágásosat látom lepontozva,az meg meg is érdemelte,Carmen ide vagy oda.Nem látom,hogy ki írta,de aki ilyent mond,vagy ír,annak kéne kivágni a hangszalagjait.
2010. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Mikor elkezd haladzsanyelven és durva torokhangon kitalálni új neveket tárgyaknak, és vigyorogva mondogatja, vagy épp engem nevez el valami ilyennek, és direkt idegesít vele :) 2,5 éves.
2010. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!