Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legidegesítőbb dolog,...

Mi a legidegesítőbb dolog, amit a kisgyereked csinál?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 15 hónapos, és most jó pár napja rákezdett a "vinnyogásra". Ha valamit szeretne, pl vegyem fel, vagy adjak neki oda valamit, akkor idegesítő hangon elkezd vinnyogni, nyüszögni. Az őrületbe tud kergetni minket.
2010. okt. 26. 14:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Amikor elkezd a lábamba csimpaszkodni és szinte lehúzza rólam a nadrágot... nem tudom miért, de ilyenkor 3 mp alatt el tudna durranni az agyam. Szinte csak akkor tudok főzni, amikor apa otthon van, és elvileg lefoglalja, de akkor is képes odajönni és nyüsszögve csimpaszkodni...ááááááá
2010. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
olyan jókat nevettem Anyukák, jó tudni néha, hogy nem vagyok egyedül :))) (18 hós rosszcsont kislány anyukája)
2010. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

A nagylányom nagyon erőtleljes, vékony, magas hangja, amivel reggel 6-tól este 9-ig megállás nélkül csacsog...

délre már a nevem sem tudom a nagy zajban...

2010. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!