Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legidegesítőbb dolog,...

Mi a legidegesítőbb dolog, amit a kisgyereked csinál?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 15 hónapos, és most jó pár napja rákezdett a "vinnyogásra". Ha valamit szeretne, pl vegyem fel, vagy adjak neki oda valamit, akkor idegesítő hangon elkezd vinnyogni, nyüszögni. Az őrületbe tud kergetni minket.
2010. okt. 26. 14:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Hajat tép, rugdos öltözésnél.
2010. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
előző vagyok: 13 hós.
2010. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 19 hónapos a kislányom. Mindenhova cipeli magával a székét hogy fel tudjon állni. Nekem meg a hajam attól már égnek áll. No meg fogja a szekrényből kidöntögeti a tálakat és ha mondom neki hogy tessék visszatenni akkor a seggére vágja a kezeit és közli hogy nem, elkezd a másik irányba menni. Ettől kiakadok.
2010. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Kinyitja a sütő ajtót, rámászik, feláll rajta, és pancsol abban amit a tűzhelyen talál!
2010. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Szia! Lanyom majdnem 3 eves. Kb 2 eves koraig muuuugatott...egesz nap...ha valami kellett muuuuuuuu; ha valami nem tetszett muuuuuuuuuu; az oruletbe kergetett. Aztan egy nap ahanyszor muuuugatott annyiszor szidtam meg. Rakialtottam eleg hangosan, hogy nem szabad stb. Egesz nap..azota nem muuuugat....viszont vinnyog
2010. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
22 hónapos a lányunk. Hajunkat húzza, harap, pofozgatni szokót.
2010. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kisfiam van 4 éves meg 13 hónapos de mikor korusba neki állnak sikitozni és hiába szolok rájuk csak röhögnek mind2-en annál hangosaban csináljál na akkor sokszor a falra tudnánk mászni.
2010. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
2 éves kisfiam ha gondol egyet, oda pisil a lakásba ahol éppen van. Már szinte szoba tiszta, de ezt hobbiból csinálja.
2010. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

nálunk most van a sikítós korszak. tegnap végigüvöltötte a DM-et, ma a tescot. úgy sikít, hogy szinte megfájdul a fülem tőle..

10 hónapos kislány anyukája

2010. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanígy volt ez a "nyüszögés" egy darabig (én is pont így hívtam)és én is majd megőrültem tőle, kb.talán ugyanúgy 1,5 éves korában. Aztán szerencsére pár hét (hónap?)után elhagyta ezt a "szép szokását".
2010. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!