Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet az oka, hogy atjon...

Mi lehet az oka, hogy atjon éjszaka mellénk a kislányunk?

Figyelt kérdés

2,5 éves lesz. KB 1 hete minden éjszaka 3 óra körül atjon hozzánk és kettőnk közé fekszik. Nem sír meg semmi, egyszerűen csak atjon. Nem álmodik rosszat sem állítólag.

Én a 40.hetben vagyok a 2.kislanyunkkal, nem tudom van e összefüggés, érzi-e esetleg.

Nalatok mi volt az oka, meddig tartott?



márc. 27. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nálad mi az ok, hogy a férjed mellett alszol? Na pont ezért akár ő is veletek. Szeretet, biztonsagerzet, testkozelseg.
márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
"Érzi-e esetleg?" Hát nyilván tudja, hogy hamarosan kistestvére születik, hiszen gondolom beszélgetsz vele erről sokat, főleg, hogy már bármelyik nap megérkezhet. Én biztos vagyok benne, hogy ez az összefüggés. És készülj fel, hogy amikor a kicsi megszületett, hasonlóan vagy még inkább magának fog akarni.
márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Csak tipp, lehet hogy butaság. Nem lehet, hogy mondtátok neki, hogy pár éjszakát nem alszol majd otthon ha megszületik a tesója, és ezért akar most még veled aludni, amíg tud?
márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém például azért szokott jönni mert nem tud/akar betakarózni (maga alá gyűri a takarót, vagy lerúgja az ágy végébe) és inkább bemászik a meleg ágyikóba mellénk. Ha elalszik visszarakom, betakarom és alszik tovább.
márc. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!