Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, miért...

Kisgyerekes anyukák, miért “néniztek” le fiatal lányokat?

Figyelt kérdés

Már sokszor megfigyeltem, hogy nehány nő különböző szituációban pl. utcán, buszon stb. lenéniz fiatal lányokat.

Pl. a buszon ültem, ahol egy kisgyerek a szemmel láthatóan NAGYON fiatal (tini) lányra mutogatott, es a tenyerestalpas harmincas (negyvenes?) asszony:

“ néni! Igen a néni ott ül! “


Ezt miért csinálja valaki?😀

Máskor is tapasztaltam már ilyet és sokszor én érzem magam sz*rul a lányok helyett, de pl. engem is bácsiztak már le (NEM, nem vagyok bácsi).


Ez miért jó?

Nem lehet azt mondani hogy pl. ott ül a LÁNY a buszon?


márc. 30. 11:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Egy kisgyereknek egy 20+ éves felnőtt nő nèni kategória…
márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A buszon ülő LÁNY nem 20 feletti volt hanem kb 15
márc. 30. 11:50
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Es mi van akkor, ha ezt az anyuka (vagy bárki) nem tudja ilyen pontosan belőni???

A mai 15 éves lányok simán kinéznek 20-nak. Ennyire ráérsz?!

márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Azt én se értem, mikor egy nyilvánvaló iskolás lányt lenéniznek, de azért normálisabbak ilyenkor a lányt használják. Egy felnőttnél valahol értem, mert a gyereknek egyelőre van néni meg bácsi. Bár nekem az is fura volt, mikor kb. 22-3 éves lehetettem és egy fiatal apuka a kislányának úgy hivatkozott ràm, hogy a kislány…
márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

"tenyerestalpas harmincas (negyvenes?) asszony"


Neked lehet? :)

márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy a kicsi abban a korban még nem igazán érti az ilyeneket. Van néni/bácsi, jobban még nem érti meg. Én konkrétan 12 voltam amikor az orvosi rendelőben egy kis totyogós nénizett le. Neki gondolom akkor csak a hasonló korú barátai voltak(már ha egy kb 2évesnek vannak barátai), meg az idősebbek voltak
márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

"Máskor is tapasztaltam már ilyet és sokszor én érzem magam sz*rul a lányok helyett"

Irigylem a problémáidat😂

Te is 15 éves vagy talán? Akkor böngésződ segítségével hagyd el az oldalt. Egyéb esetben helyénvaló a bácsizás. Egy kisgyerek szemében kislány, kisfiú, néni, bácsi van. Ha jobban éreznéd magad kisfiúként, legközelebb jelezd nyugodtan 😁

márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Neked miért nem mindegy?

Tiszteletre nevelik a gyerekeket egyébként. Rád is rádfért volna.

márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Az edes anyucikad tenyerestalpas 30as 40es asszony. Asszony lol. Hany eves vagy 15?
márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Én is ki voltam akadva, amikor Amikor 12 éves voltam, lenénizett egy faszi a gyerekének. Gondolom, nem tudnak más terminológiát használni, amit egy kisgyerek megért. Pár éves gyerek nem biztos, hogy érti, hogy tinilány. És lehet, hogy néninek látja a 12 évest is. Attól még idegesítő.
márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!