Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, miért...

Kisgyerekes anyukák, miért “néniztek” le fiatal lányokat?

Figyelt kérdés

Már sokszor megfigyeltem, hogy nehány nő különböző szituációban pl. utcán, buszon stb. lenéniz fiatal lányokat.

Pl. a buszon ültem, ahol egy kisgyerek a szemmel láthatóan NAGYON fiatal (tini) lányra mutogatott, es a tenyerestalpas harmincas (negyvenes?) asszony:

“ néni! Igen a néni ott ül! “


Ezt miért csinálja valaki?😀

Máskor is tapasztaltam már ilyet és sokszor én érzem magam sz*rul a lányok helyett, de pl. engem is bácsiztak már le (NEM, nem vagyok bácsi).


Ez miért jó?

Nem lehet azt mondani hogy pl. ott ül a LÁNY a buszon?


márc. 30. 11:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
93%

Tudom kerdezo, hogy a tiniknek nagy az igazsagerzetuk es azt hiszik, hogy minden roluk szol.

De el kell, hogy keseritselek: nem.

Senkit nem erdekel, hogy te minek erzed magad, plane nem egy 2-3 eves gyereket.

Hallgass zenet a buszon es akkor nem kell ezt a szornyu-szornyu dolgot elviselned…:)

márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
97%

Hat most hogy mondjam a két éves gyerekemnek?

Nézd fiam ott a tini?

Ha egy húsz evést veszünk, az a gyerekemnek néni

Én is nenizem az 55 éveseket, 30 éves vagyok...

márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
96%
Mert egyelőre ott tartunk a kisfiamnál, hogy vannak a babák, meg a nénik, bácsik, most tartunk a kisfiú/kislánynál. A fiatal lány, nő, férfi, tini és egyebek majd ezután jönnek.
márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
98%
Az egész pici gyerekeknél létezik a baba, és felette mindenki néni meg bácsi. Majd megtanulják. Anyuka meg nyilván a saját szintjén magyaráz neki, nem a te sértegetésed a cél ilyenkor.
márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Engem is lenénizett még gyerek/kiskamasz koromban nálam fiatalabb ill. pici gyerek. Ezen nem kell kiakadni, hogy a szülő ezt mondja a kisgyereknek, most nem kezdheti el magyarázni részletesen, mert azt a kicsi még nem érti. Ahogy már írták előttem, a kislány/kisfiú, néni/bácsi párosokat érti. Ami eközött van, azt te hogy lőnéd be/magyaráznád el, mikortól nem kislány de még nem néni valaki? Mert öltözködés alapján manapság biztosan nem lehet megkülönböztetni, megjelenés alapján sem feltétlenül, néha annyi a vakolat az egész fiatal kamaszlányokon.
ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!