Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom megijed...

2 éves kislányom megijed hangosabb, váratlan zajoktól, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Életkori sajátosság, vagy valaminek a jele is lehet? Nem minden zajtól, de pl hangszerektől. Kétszer vittem el ilyen mondókázó foglalkozásra, és mindkétszer sírt, már-már ordított, mikor hallotta pl a hegedűt, furulyat, azt mondta rá, hangos. Mostanság még a kakas kukorékolástól is ordított, mikor közel volt a kakas.. Ha távolabb van, akkor nem.

Rossz, hogy így nem tudom vinni ilyen foglalkozásra, mert mindentől megijed. Sokszor ugye ki se lehet számítani, mi lesz a következő, amitől félni fog.


ápr. 2. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a hallasuk még, a felnőtteknek azért rosszabb, mert a sok zajtol kopik a hallás, amit életünk folyamán hallunk. Az én lányom is utálta a hangszereket, 5-6 évesen lett jobb, meg minden funyirotol, turmixtol félt. Mondták néha, hogy túlhallás, de igazából nem kellett vele foglalkozni szerencsére.
ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!