Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik mese idegesít és...

Melyik mese idegesít és melyiket tartod jónak?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 20:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Bing. Eret tudnék vágni, akárhányszor meghallom azt a kib*szott nyávogást. Ráadásul kb minden második mondat valaki szájából ez: 'Óó, jaj neee'. Esküszöm, aki kitalálta ezt a fogyatékos mesét, a szülők halálát akarja.

Néha rá tudom venni a kisfiam, hogy nézzünk Spongyabobot, attól nem akarok kiugrani az ablakon. De sajnos akkor is ez a hülye nyuszi a kedvence

ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Bing-

Bing fogyatékos, Flop pedig tuti szív valamit

Peppa malac- Peppa egy idegesítő kis picsa, öntelt, kényes.


A Jim jam csatornát szeretem, ott egész jó mesék mennek, tanulni is lehet belőlük.( Leo az ifjú vadőr, Daisy és Ollie,

Petson és Findusz, Rejtélyek tesz vesz városban, Sam a tűzoltó, Postás Pat, stb.)

ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Mancs őrjárat, Láng és a szuperverdák, Betwheels, szerintem ezek jók. Régebben Leó az ifjú vadőr ilyesmi. Utalni nem utálom egyiket se. A Bing egyszerű, kicsiknek való mese, nem utalni való. A bugyuta, semmi tanulási lehetőség, zajongo, össze vissza villogó meséket nem szeretem.
ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Nincs olyan ami idegesítene, ugyanis van eszem. Nem mutattam olyat a gyereknek, amitől kiugranék az ablakon.

Egy 2-3-4 éves azt nézi, amit te kapcsolsz be.

Később jön a közösség hatása, de addigra már eleve értelmesebb mesék kerülnek porondra.

ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Bogyó és Babóca nagyon idegesít, a látványvilága csípi a szemem és a mesélő hangja is zavar hogy ugyanaz minden szereplőnek. Gyerekem se szereti szerencsére.


Peppa malac borzalom. Minden rész végén vihognak. Feláll a szőr tőle a hátamon.


Bing nyuszit mi szeretjük mindketten. Aranyos, tanulságos, valódi problémákat dolgoz fel.


Boribon, Kori kocsi, Pocoyo is jó.

ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk sem megy, mert annyira idegesítő, hogy nem bírnék a lakásban maradni, és az a Spongyabob. Szerencsére vágy sincs rá, hogy nézze, de nem is engedném. Ez már akkor is ment, mikor én voltam gyerek, és már akkor utáltam, a zenétől felállt a szőr a hátamon.
ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Már kamaszok a gyerekeim, de a Kerekmesétől mentem a falnak annó, az tiltólistán is volt, ha rátévedtek a yt-on, azonnal elkapcsoltattam.

Amit nézhettek, az a Tűzoltó Sam, de Norman Price-t többször elképzeltem, ahogy fejbeverem egy szívlapáttal. O:)

Amiket szerettünk:

Mia és én

Miraculous

Mása és a medve

És kicsit kakukktojás, mert nem mese, de a fiam évekig kizárólagosan fogyasztotta tévé helyett is: Tompeti :)

ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

A lányom nagyon szeret "butaságot" nézni, kép alapján válogat, hogy mit nézne youtube-ról, és az apja jellemzően be is rakja neki, amikor az ölében ülve nézi a mesét, mert az apja nem ezzel foglalkozik, ő valahogy ki tudja zárni, vagy nem tudom :D Szóval olyankor mennek az éneklő avokádók (Voca-voca a neve talán? Jajj, az a fejhangú nyávogás, jézusooooom), a gyerek ASMR (amikor azt hiszed, hogy egy cuki kis kézműveskedős videót látsz majd, ahol színeznek meg gyurmáznak, de neeeem, nyilván nem, mert csak kopognak a doboz tetején meg nyüstölik a gyurmát meg szétszórják a gyöngyöket meg ilyenek), hát ezektől nekem abszolút a világból kifutni lenne kedvem inkább. Ahhoz képest egy Peppa nem a világ (bár amúgy a Tűzoltó Samből Norman bennem is felébreszt némi péklapátragadó-késztetést).


Amiket én rakok be mesét, azok szerintem tök vállalhatóak. Főleg a fentiekhez képest :D Bing nyuszi, Pocoyo, Bogyó és Babóca szerintem teljesen jók, nyilván örökké nem szeretem hallgatni én sem a háttérben, de reggeli közben, hogy legalább a kávét nyugiban meg tudjuk inni, arra tökéletes. Amit szívesen nézek még velük, az Janó manó (én őszintén élvezem nézni :D ), Lengemesék, Borka és a varázsruha. Próbálkoztam még régebben a retró mesékkel, mint Frakk, Vízipók, Dr. Bubó, de szerintem korán voltam vele, nyáron lesz 4 éves a nagyobb gyerkőc, őt még egy kb fél éve nem kötötte le, azóta nem kísérleteztünk (a kicsi másfél éves, neki a Bing és Pocoyo tetszik, meg a szöveg nélküliek, mint a Mása és a Medve meg ilyenek). Pompomot könyvből mondjuk szereti, szóval lehet, hogy azzal bepróbálkozunk hamarosan.

ápr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Bing gyagyás,Pocoyo meg egyertelmuan autista. Nem szivesen mutogatom neki, mert baroni rossz pelda. Mikor lovat akar es mondjak a tobbiek dehat nincs itt ló es vergodik uvolt csapkodja magat a folshoz. Amugy is alig beszel, folyamatosan ekolal,ismetli magat, tenyleg nem normalis. En a klasszijus disneyt szeretem. Aladdin, Hamupipoke. Aranyhaj, Oroszlankiraly Shepseg es a Szornyeteg, Ariel, Pocahontas es Mulan stb. A lanyom ezeken nott fel. A kisfiam mar nem szereti,ot nehezebb mert a youtubeon akar allandoan hulye meseket nezni.
ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, melyik korosztály. Ovis korosztálynak a retró meséket tartom jónak, főleg a Vízipókot. Az még természettudományos szempontból is korrekt. Nem úgy, mint az idióta Spongyabob, aki tüzet rak a víz alatt. Ráadásul rohadt idegesítő. Nem tudom, van-e rajta karika, de 12+ ba sorolnám. Talán egy kamasznak lehet benne valami poénos. A Cartoon Networkot úgy kukáznám, ahogy van. Mintha drogosok csinálták volna az összes rajzfilmet.
ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!