Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kit idegesít a Jonalu című...

Kit idegesít a Jonalu című mese? Meg úgy egyébként a mai mesék?

Figyelt kérdés

Épp most megy a tv-ben, és bár vannak fontosabb dolgok az életben, de engem minden reggel felidegesít ez az idióta mese. Ennél erőltetettebb, szánalmas szcr mesét még életemben nem láttam. A szinkronhangok borzalmasak, főleg a lány egéré. Iszonyatosan affektáló, nem értem mi értelme, hogy egy 31 éves színésznő próbál ki erőlködni magából egy 5 éves gyerek hangot. Plusz a versek és az énekek is olyanok, hogy muszáj volt lefordítani meg kitalálni valamit, de lényegtelen, h van e értelme vagy tényleg rímel e. Plusz volt egy olyan rész, ahol azt énekelték, hogy "pénz pénz pénz, jaj de jó a sok pénz" vagy valami ilyesmi...utána napokig ezt énekelte a lányom. Azt hittem agybajt kapok. A többi reggeli mesében is van pár idegesítő dolog, de ez a legrosszabb. Ti hogy vagytok vele?

(Legyszi kíméljetek az "akkor ne nézd" vagy "de jó , h csak ennyi problémád van" hozzászólásokról. )


2017. jún. 30. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Miert engeded neki nezni ?

Az enyem epp a Vizipokot nezi.

A jonalu tenyleg remes.

2017. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
A jonalu még nem is olyan szörnyű. Én a dórától vagyok rosszul.
2017. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
No, ezért is van az, hogy idén nyáron lesz 4 éve, hogy kiköttettem a kábelt. TV van, de adás nincs, eleinte fura volt, de saccperkábé 2 hét után nem hiányzott senkinek sem. Ha mese kell, akkor ott a dvd, tervezetten, kiválasztva, amit épp nézni akarnak, de szerintem hetente maximum 1 alkalommal kéri bármelyik is, inkább havi 2-3. Hírek és miegyéb meg megtalálható a neten. Bevallom, magam is hajlamos voltam rá, hogy csak úgy menjen a háttérben, mondjuk vasalás alatt. Azóta rádiózunk, ha épp úgy adódik, reggel ébredés után, stb... Jó ez így, sokkal több zenét hallgatunk, a kisebbikem határozottan rácuppant mostanában Ludovico Einaudi-ra, roppant ütős filmzenéket is komponál, öröm hallgatni.
2017. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

Jonalut én sem szeretem. De pl a Pocoyot, Bogyó és Babócát igen. Pocoyot egész álló nap bírnám nézni. 😃 Peppa malactol is feláll a hátamon a szőr. Meg van valami kiralylanyos, azt se szeretem. De a Doktor Plüssi is aranyos. Nagyjából szerencsére egyezik a fiunkkal az ízlésünk.

De vannak most is jobb és kevésbé jobb mesék. Én pl a régi mesék közül soha nem szerettem a Kisvakondot, anyukám meg volt őrülve érte. A magyar népmesék se tetszettek, és most sem szeretem őket.

Ízléses és hatalmas pofonok.

2017. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
20 eve nincs tv-nk , nem hianyzik. A neten megnezzuk amit akarunk.
2017. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pocoyot én is bírom.

Azért nem a neten nezzuk, mert akkor állandóan kapcsolgat, nem néz végig egyet sem. DVD-nk nincs,de asszem lassan betàrozok, mert ezt már nem bírom.

Meg egyáltalán milyen cím már az, h jonalu...pff.

2017. jún. 30. 08:50
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező. Nem tudom miért, de múlt héten kaptam ajándékba (hogy minek, mikor van?) egy dvd-t, használt az igaz, de kutya baja, talán Samsung, rögtön megnézem, meg egy rahedli mesét hozzá. Komolyan mondom, el akartam jótékonykodni, mert egyzserűen nem kell. Ha gondolod, istenemre mondom, elküldöm neked, ha vállaldo a postaköltséget, de azt is csak azért, mert kvázi vadidegen vagy és mégiscsak van súlya, bár lehet a futár is elvinné 1-2 ezerért. Lehet a költséget a fogadó félre hárítani, akkor látható, hogy nincsen humbug, ha gondolod, jelezd privátban és tényleg viheted. hacsak ki nem derül persze, hogy itt laksz a szomszédban, még azis lehet. Mit gondolsz? Most uszodába viszem a pokol gyerekét, a kisebbiket, de utána tudok válaszolni, ha élnél a lehetőséggel. No, kimentem, megnéztam(azóta is az előszobában van kartondobozban), LG. Jól fest. Elvben van hozzá egy 5.1-es házimozi rendszer is, de az már marha nehéz, költséges lenne szállítani.
2017. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem szoktunk olyat nézni, ami nem tetszik. Ott a youtube, a dvd, normális mesék, bőven van miből választani. Nekem is van egy csomó, amit ki nem állhatok.
2017. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Az első 2 hétben bírtam, de a lányom 1,5 hónapig csak azt nézte mese időben (apja letöltötte az egészet). Énekelte a dalokat, utánozta a koreográfiát, nekem meg kihullott a hajam, így leszoktam arról, hogy vele nézzem. (a pénz, pénz dal kifejezetten bicska nyitogató) Most a Dóra kezd az agyamra menni. Túl sok benne a dal:)


A csodabogarak viszont fantasztikus sorozat. Azt mindig együtt nézzük.

2017. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Jonalu, Peppa malac tényleg rémesek. Nem is nézünk ilyeneket, újabbak közül Szófia hercegnőt és az Elena avalor hercegnője c. meséket nézzük, ezek aranyosak. Meg inkább régebbi meséket nézünk, pl. Gumimacik.


Nem szrretem ezeket az új meséket, konkrétan idiótának nézik a gyerekeket, butítanak.

2017. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!