Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szállt már el az agyatok a...

Szállt már el az agyatok a 2-3 éves kisgyereketekkel szemben? Kiabáltatok csúnyán vele?

Figyelt kérdés

Én alapvetően egy elég türelmes embernek tartom magam, abszolút nem vagyok az a kiabálós típus, nem is gondoltam hogy tudok ilyen lenni, de néha elszáll az agyam a gyerekemmel szemben. Egyszerűen annyira mérgesnek és tehetetlennek érzem magam, főleg ha fáradt is vagyok, hogy kiabálok, és nagyon csúnyán. Mármint nem káromkodok vagy mondok rá csúnyákat, de hangosan kiabálok és olyanokat mondok, hogy na most aztán nagyon elegem van belőled, hogy lehetsz ilyen, stb. Utána persze nagyon bűntudatom van. Nem gyakran fordul elő, de többször mint kellene.


Mit lehet ezzel kezdeni? Ti hogy tudjátok visszafogni magatokat?


ápr. 5. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, az ilyen szülők gyerekei a totál szabadjára engedett kontroll nélküli, folyton maszatos-koszos gyerekek, akiknél no controll. Aztán majd ovi végén kapja a kódot, hogy hát ő "máshogy van huzalozva, azé' ilyen".

De megnevelve nem lett. Szeritnem meg ez a szomorú.

Én inkább kiabálok ritkán, devan egy jól nevelt fiam, aki tud viselkedni.

ápr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól van 10, higgadj le inkább.
ápr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

", az ilyen szülők gyerekei a totál szabadjára engedett kontroll nélküli, folyton maszatos-koszos gyerekek, akiknél no controll"


Tehát aki nem ordít a gyerekével, mint egy pszichopata, annak maszatos, koszos, irányíthatatlan gyereke van. :DD jó tudni.

ápr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!