Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek veszélyes egy...

Szerintetek veszélyes egy úszni nem tudó 8 éves gyereknek egy szintén úszni nem tudó felnőttel belesétálni a Tiszába egy szabastrandon?

Figyelt kérdés
Természetesen csak addig amíg bőven leér a gyerek lába is.
ápr. 7. 09:06
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Természetesen nyárra szól majd a kérdés.
ápr. 7. 09:07
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Én nem mennék bele. Úsztam benne, hát elég dúrva a sodrása. Nekem leért még a lábam ott úszkáltam, de simán besodórt a mélyvízbe. Nem kockáztatnék.
ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
11%

Ha leér a lába akkor mi ebben az úszás inkább séta a vízben.

A balcsiba is bementem a 3 évessel ahol leért a lába.

ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

3, az egyik állóvíz, a másik folyóvíz... nagy a különbség.

Kérdező, én nem vinném be, még úgy sem, hogy én magam jól úszok.

ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
3# te a balcsiról én meg a tiszáról beszélek. Egy lapon se említhető dolog, de menj és próbáld ki. Én aki tud úszni soha többet nem megyek bele a tiszába az biztos. Ne egy állóvizet hasonlitsunk már egy folyóvízhez. Mint mondtam nagyon erős a sodrása, de mindenki maga dönti el mennyire fontos a saját és gyereke élete.
ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Egyedül beengednéd? Mert egy úszni nem tudó felnőttel ugyanolyan.
ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Menjen el úszni, 8 évesen már van tanfolyam, felnőtt is.

ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Biztos, hogy nem. Az ilyen úszni nem tudóknak és gyerekeknek ott vannak az üzemeltetett rendes strandok, medencével és 1,2 mélységgel. Nem egy kiszámíthatatlan folyóhoz kell menni ami sodor.

3

A Balcsiról meg annyit, ha a déli parton csináltad akkor meg említésre sem méltó.

ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Én jól úszom (bár az úszni tudás és a vízi segítségnyújtás két különböző dolog), a gyerekem tanul úszni (valamennyire tud, de nem megbízhatóan), 8 éves, és nem viszem folyóvízbe.

Ahol térdig ér a víz, ott gázolhatna egyet, hogy lehűljön a lába, de az nem strand élmény.

ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom nem mindenhol ugyanolyan a sodrása. Gergelyugornyánál bólyán belül még véletlenül se volt halálfélelmem. A Földközi-tengerben sokkal több parapillanatot átéltem és oda bementem 1,5 éves úszni nyilván nem tudó gyerekkel is.
ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!