Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 eves kislanyom nagyon...

3 eves kislanyom nagyon kohog, nem eszik es nem akar felkelni az agybol, ez normalis?

Figyelt kérdés
5 napja beteg, kohog, laza ritkan van az is max. 37,7. Orvos latta nem kell antibiotikum. Alig eszik valamit, amugy is nagyon rossz evo. De a legfobb problema, hogy egesz nap agyban ul es nyoszorog. Volt mar valakinek kisgyereke ilyen helyzetben?
2010. okt. 27. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem, de én se lennék nyugodt. Az, hogy nem akar enni, lehet a betegségtől, inkább azt nem tartom normálisnak, hogy egy három éves gyerek nem akar kikelni az ágyból. Hívd fel az orvost, beszéld meg vele a dolgot. Attól, hogy nem lázas még lehet beteg. Én se lázasodtam be soha gyerek koromban, pont ezért volt, hogy egy járványon 4× 5× is átestem.
2010. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 napja voltatok orvosnál, és azóta nem javult, sőt rosszabb lett, én a helyedben elvinném ismét, főleg a köhögés miatt, hogy nehogy lerakódjon neki valahol.
2010. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap volt a gyerekorvos, latta, megvizsgalta. Ma telefonon szoltunk, hogy agyban maradt. Szerinte legyengult a sok kohogestol, nem evestol.
2010. okt. 27. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!