Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire öltöztetitek "szépen"...

Mennyire öltöztetitek "szépen" bölcsis, ovis gyereketeket?

Figyelt kérdés

Bölcsibe, oviba adtok rá olyan ruhát, amin pl van egy pici folt (filctoll, étel)?

Ha mentek valahova akkor kényelmes szabadidő nadrág, vagy mondjuk farmer, kord nadrág, stb?

Otthon van rajta kinyúlt, foltos ruha?

(Nem "rongyokra" gondolok!)


2010. okt. 27. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem jár bölcsibe mert nem vették fel és még nem ovis.

Két éves. lány.


közösségbe nem adok rá se szép ruhát se foltosat csak tisztát de kényelmeset.


otthon: játszóruhák között van olyan amit lemeggyezett. v lebarackozott korábban festeni nyomdázni bőven jók.

nem rongyok csak foltosak itt ott.


szép ruhát igazándiból nyáron adok rá kisruhákat de olyanokat amiben nem kell viselkedni eddig egy fehér ruhája volt csak.

Szeretném ha gyerek maradna...

2010. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Az én lányom már nagycsoportos,de mi a kezdetektől fogva "szép" ruhában megyünk!Mára már nem is hajlandó,csak "csinosba" menni!

Azért döntöttem így,hogy tanulja meg,hogy szépen,tiszta,rendes ruhába menjen el itthonról,legyen erre igényes!Természetesen voltak foltok,stb. de mára megtanult vigyázni a ruháira,sőt tudja,hogy vigyázni kell rájuk mert azok "ovis ruhák".

Itthon melegítőben szokott lenni,Rögtön ahogy hazaérünk átöltözik,már ezt is megszokta és igényli is!

Mondjuk ő egy igazi kislány!Állandóan öltözne! :D

2010. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Oviba foltost, nyúlottat nem adok rá, de nem is a legjobb ruhákat.

Vettem direkt ovis melegítőket, pulcsikat. (olcsó, de jól néz ki)

HA elmegyünk valahová ennél ált. jobbakba, de nem szoktam nagyon kiöltöztetni.

Kordnadrág, pulcsi, semmi extra. Lényeg még a kényelem.

Itthon van, hogy kicsit bolyhos, de nem lyukas rongyok.

Kertesházban lakunk, minden nap szörnyen összekoszolja magát a kertben.

2010. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szekrényben külön polcon voltak az ovis, külön polcon az itthoni ruhák.(Most elsős a lányom, még mindig külön vannak a strapáltabbak a szebbektől, reggel könnyebb a ruhaválasztás) Soha nem küldtem el úgy az oviba, hogy vigyázz a ruhádra, nehogy ételfoltos, festékes, ragasztós, sáros legyél!Lényeg, hogy nyugodtan merjen játszani. Soha semmi baja nem volt a ruháinak, pedig 4 évig járt oviba.Csinosan és sportosan is szokott menni. Szereti a farmerokat is, de van, hogy szabadidőnadrágban, pamutnadrágban, bársonyban megy. A bolyhosabbakat már csak itthon vagy a mamánál adom rá.
2010. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Pici fiam bölcsis,ott melegítőben,bodyban és egy hosszú ujjú pólóban van.Nem adok rá foltosat,de nem törekszem a legújabb divatra,a ruhái 90%-a teszveszről van.Szépen eszik már,nem eszi le magát.

A bátyus ovis,valahogy ő többet hempereg a földön,sok melegítőt fogyasztunk évente.Ha már bolyhosodik,nem adom rá az oviba,de itthonra tökéletes még.Ő pólóba és melegítőbe van bent az oviba.A szandira is odafigyelek,ha már nem nagyon tapad a zárókája,akkor cseréljük le.

Szerencsére fiúk,így bármit rájuk adhatok:)

Itthon sincs rajtuk kinyúlt,foltos,azt viszi apa autótörlőnek

2010. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Márciusba megyünk bölcsibe. Oda nem adok majd rá étel foltos ruhát, de pl. filctoll foltosat igen, persze ha nem nagyon látszik. Kényelmes ruhákba járatom majd ami számomra a melegítő nacik. Olyan vagányakat lehet már kapni.

Ha valahova megyünk, akkor farmer, bársony gatyó, kertész naci és társai van rajta. De ha csak mamiékhoz, akkor melegítő.

Itthon előfordul foltos ruha, nyúlottabb ruha. De ha leeszi magát, én már cserélem is, és gyorsan kimosom belőle, hogy ne száradjon bele.Nem tudom, hogy bölcsibe hogy csinálják.

Egyébként duriba vásárolok neki leginkább.

2010. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
80%-ban duris ruhákba jár a kislányom, de senki nem mondaná meg róluk, nagyon szépek, márkásak, hibátlanok. Mindig csinosan öltöztetem, itthon van melegítőbe csak.
2010. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!