Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Micimaci könyvklubtól rendelt...

Micimaci könyvklubtól rendelt valaki már? Korrektek? Időben küldik? és ha éppen nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez az Egmontos könyvklub?

ha igen, akkor tudok segíteni, igaz mi a Disney klub -os könyveket rendeltünk. Kb 13-14 hónapig voltunk tagok, és minig korrektek voltak, hozták időben a könyvet, és az ajándékot is. ha éppen nem voltunk itthon, akkor hozták másnap a könyvet. Mindig ugyanaz hozta, és megbeszéltük, hogy mindig 9 előőt hozza, mert akkor otthon vagyunk. Mi eleinte nemcsak a könvyek, hanem az ajándékok miatt is rendeltünk, azonban a 10 csomag felett már elég semmitmondó ajándékok vannak (pl 1 dbceruza, 2 dbpapírtányér,stb) így lemondtuk. Írtam mail, már másnap válaszoltak, hogy ok rendben, és többet nem is küldtek. Azóta sem zaklattak, nem próbáltak rávenni a folytatásra. Amyg rendeltünk, meg voltunk elégedve velük.

2010. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a Disney-t rendelem tőlük, és eddig még semmi gond nem volt. Sőt, nem szégyen, volt, hogy hónap végén hozták a könyvet, és nem tudtam kifizetni. Megbeszéltük mikor jöjjön vissza, és akkor hozta is. Mi már a 11. csomagot kaptuk, jövő héten jön a 12. Én meg vagyok velük elégedve.

2010. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!