Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kicsit elkeseredtem, van...

Kicsit elkeseredtem, van remény? Két éves mult a lányom és nem hajlandó csak a rácsos ágyában aludni.

Figyelt kérdés

Ami önmagában nem baj de jaunárban jön a másik baba. Vettünk ágyat tegnap egész nap szereltük és nagyon nagyon tetszett neki csak épp aludni nem hajlandó benne, pedig a rácsos ágyban lassan nem fér el.

Nem tudom mi lesz ha januárig nem szokik át. Járt még igy valaki? Mi lett a vége?


2010. okt. 30. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne lássa a rácsost, csak a másik ágyat, igy nincs variálási lehetőség és lassan megszokja.
2010. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet! Takarjátok le egy lepedővel, vagy pléddel az egész ágyat, hogy ne lássa. Talán bejön.
2010. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nem jó, teljesen el kell tüntetni, szétszerelni , levinni a garázsba és ott letakarni. Egy kètévest már nem tudsz átvágni azzal,ha letakarod. Tehát ki kell tenni a szobájából, a helyére pedig betenni az újat. Nem lesz egyszerű, kitartás!
2010. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyukámék 25 éve pont így jártak akkor 3 éves nővéremmel:)

Mielőtt én születtem már kivitték a szobából egy másik helyiségbe a rácsos ágyat,de amikor vissza vitték pár nap múlva mert megszülettem és hazavittek,én bent feküdtem ő meg kucorgott az ágy végébe és csak mormogta hogy elvettem a kiságyát!Pár nap múlva megszokta hogy az már nem az övé!:)

Én a kislányomat már 14 hós korában átszoktattam a gyerek heverőre!körbetámlás így nem tud leesni róla és nagyon szereti!

Mindenképp tüntessétek el egy kis időre hogy ne lássa és csak az új ágyikót betenni neki!Hamar megszokja!

Sok sikert!

2010. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!