Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már 10 napja egyfeszt folyik...

Már 10 napja egyfeszt folyik az orra, ez normális?

Figyelt kérdés
Kapott enyhe antibiotikumot,amitöl elmult a sárga váladékos orrfolyás,de még mindig a porszivohoz vagyunk kötve,mert fehéren folyik még.Nem sok ez az idö?amugy nem lázas,nem köhög,nem nyügös.
2010. nov. 3. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire normális (fül- orr- gégész szerint az), de az én gyerekeim szeptember vége óta folyamatosan taknyosak, hol köhögnek- hol nem. A kisebbik már kétszer volt lázas időszakban is, így ő kétszer antibiotikumos kúrán is átesett. Természetesen most is köhög és folyik mind a kettő orra. Én már teljesen tanácstalan vagyok.
2010. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom,csajok,a fiam 2.5 éves,itthon van velem,de augusztus vége óta folydogál az orra.Nem vészes,de reggelre,vagy a délutáni alvás után tele van neki.Igaz,még 2 rágófoga jött,de már annak is 1 hónapja.A doki szerint(nagyon jó,megbízható orvosunk van)semmi extra.Kap Béres cseppet,C vitamint,és ha nagyon kell leszívom.A fiam szintén nem lázas,nem köhög,nem piros a torka stb.,stb.Ezen a tüneten kívül semmi más nincs!
2010. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát csajok,értem én hogy nem nagy gáz ha csak folydogál,de ilyen hosszasan???utolsónak: augusztus óta??? te jó ég,mi ebben a normális?mit mond a doki?
2010. nov. 3. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is szeptember óta megy ez, néha van 1-1 hét szünet. A 3 éves lányomnál és a 10 hónapos öcsinél is. A nagyobbik köhög is néha(2 hétig igen, 1 hétig nem- most éppen nem). Már 3 üveg köptetőt elhasználtunk, szinte folyamatosan. Kérdeztem a dokit még az első üveg után, hogy nem kéne váltanunk, mert úgy tűnik nem használ. Azt mondta használ az csak folytassuk. De azért váltottam, aztán megint váltottam. Amúgy a doki azt mondta mindegy melyiket használjuk, szóval az íze a meghatározó, mert nem mindegyiket szereti a gyerkőc. Egyébként azt is mondta, hogy az ovitól van és nyugodtan járhat. Viszont az oviban azt javasolták, hogy tartsam otthon pár napig, nehogy a "fülére menjen". Hát itthon maradtunk, de a dokihoz már nem megyek vissza igazolásért. Majd én igazolom. Ennyi erővel szeptembet 2-a óta itthon ülhetnénk.
2010. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!