Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek egyik gyerkőce bölcsis...

Akinek egyik gyerkőce bölcsis volt, de a másikkal otthon maradt. Változott valamit jellemileg az a gyerkőcöd, amelyik bölcsis?

Figyelt kérdés
Remélem értitek, csak kíváncsi vagyok.
2010. nov. 4. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

bölcsibe elve nem veszik fel a gyereket ha az anya otthon marad.Csak azokat veszik fel akiknek a szülei dolgoznak.

Legalábbis én így tudom.Csak oviba 3 éves kortól lehet vinni.

2010. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom. De ha anyuka visszament első gyerkőc után dolgozni, akivel otthon volt 3 évig, a tesó meg utána született, de őt beadta bölcsibe. Ilyen tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2010. nov. 4. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiam nem volt bölcsis mert közben született a huga. A huga viszont 2 évesen ment a bölcsibe (a fiam ekkor már ovis volt). Én nem bántam meg. Nagyon szereti és sokkal jobban fejlődik mint a fiam. Sokkal hamarabb lett önálló és mondhatni talpraesettebb is. Most már a fiam is de neki az oviban kellett mindezt megszokni, megtanulni, míg a kicsi már a bölcsiben elsajátította a dolgokat.

Mit értesz azon hogy jellemileg?

2010. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg visszahúzódó lett, vagy sírosabb, stb.
2010. nov. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!