Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan itt, aki direkt egy...

Van olyan itt, aki direkt egy gyermeket szeretett volna?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor titeket nem piszkálnak? Annyira elegem van már ebből az egészből. Férjemmel egyet szerettünk volna, egy is van. (különféle okok miatt). Azonban a szűkebb-tágabb családban és néhány ismerőstől is állandóan ezt hallgatjuk, hogy "kifutunk" az időből, ha nem sietünk. Elmondtuk ötszázszor már, hogy nem akarunk másodikat, de mintha nem is mondtunk volna semmit.


Hogy reagálnátok erre? Mert én már csak ingerülten tudok :(


2010. nov. 5. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Mi is egyet akarunk.

Én azt szoktam mondani erre,hogy a mi életünk és senkinek semmi köze hozzá,ne szóljanak bele.

Amugy volt aki azt mondta: egy gyerek,nem gyerek:S

Na ekkora hülyeséget sem hallottam még:DDD

2010. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem is pont ilyesmiket mondanak, és annyira idegesít már. Az elmúlt 5 évben csak legyintettem rá, meg mosolyogtam rajtuk, de mostanában egyre nyomulósabban mondják, és felkapom a vizet sajnos. :( Pedig nyugis típus vagyok, és ingelligensnek is gondolom magam, de néha sajnos nem bírom ki, hogy vissza ne csípjek neki(k).
2010. nov. 5. 14:08
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
én is egyet szerettem volna és tartom ehez magamat.de ha véletlen terhes lennék akkor vállalnám.nem értem én sem hogy miért kell ezzel a szőveggel nyomulni
2010. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Az emberek szeretnek mások magánéletében vájkálni, mert addig sem kell a saját sz@rukkal foglalkozniuk...:S
2010. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Ezzel engem is kinyirnak,

-kistesó?

-nem lesz.

-kell az,egy gyerek nem gyerek....

-hát mi? egy kiskutya?

és erre zavarba jönnek.

2010. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Én sem akarok többet. Illetve, mi sem. a férjem sem szeretne.

Amikor megkérdezik, és látom a ledöbbent arcokat, felhúzom a szemöldököm, és nézek rájuk, egyéb kérdés a magánéletemről? Ezzel kb le is tudom. Már nem zavar. Két év alatt megszoktam.

2010. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kiidegelnek ezzel!
2010. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


ez az én egyik régi kérdésem, pont ez zavart engem is, ami téged/titeket :)

2010. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! 1 kislányom van, ő most 19 hónapos de nem akarok még egyet. Legalábbis most úgy gondolom. Már most én is azt hallgatom hogy mikor jön a kistesó? A kedvencem hogy odaszólnak a kislányomnak: mond meg anyának hogy egy gyerek nem gyerek!. Na ettől most már falra mászok a közeljövőben. Egyébként nálunk úgy van, ha 1 valaki elkezdi ezt akkor tuti akad vagy 3 másik aki még ezzel jön. Én nem merek még egyszer terhesnek lenni, sajna nem volt problémamentes és semmi nem garantálja a következő babánk máshogy fog feküdni a pocakomban. De ezt senki nem érti meg, mindenki az mondja hogy ááá, majd elfelejted ám. 19 hónapja nem tudom elfelejteni, mégsem veszik észre magukat. Én még nyugodtan elmondom hogy nem szeretnék még egyet, a többire már csak vállat vonok, egyszerűen nem tudok mást csinálni.
2010. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Ez az egyéb kérdés a magánéletemről? ezt elsajátítom, azt hiszem. :) Köszi még egyszer és szép hétvégét kívánok Mindenkinek!
2010. nov. 5. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!