Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek volt abortusza, de...

Akinek volt abortusza, de szeretett volna gyermeket késöbb az nem félt, hogy össze jön-e?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 14:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve mennyi idő-póbálkozás után jött össze a baba?
2011. jan. 15. 14:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 15 ev alatt 3 volt sajnos, nem jott ossze egybol, par honap mulva sikerult es elotte baratcserjet ittam,mert az helyreallitja a hormonrendszert. Jelenleg veszelyeztetett terhes vagyok mehszaj gyengeseg miatt, ami az abortusznal elvegzett tagitas kovetkezmenye. Nem tudni mekkora sulyt fog elbirni,de lehet ossze fognak varrni. Hat ez van ,en megteszek mindent.
2011. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nekem egy volt 3 éve,nem mostanság vállalunk gyermekt,de már előre félek.

2011. jan. 15. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 21 évesen volt, egyszer. Majd 30 évesen megismertem a páromat és babát szerettünk volna. A legelső alkalommal összejött.

Már elmúlt 2 éves.

Méhszájammal a terhesség alatt nem volt baj.

Én attól féltem, hogy a JóIsten megver, imádkoztam is mindennap a babámért, a bocsánatáért.

2011. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem személyes tapasztalat, de megosztom.

Régi koleszos lakótársam kétszer volt abortuszon, 16 és 17 évesen. Most 29 évesen az égvilágon mindent megpróbált és nem tud teherbe esni, vagy ha sikerül is, nem marad meg a baba. Némely orvos a korábbi abortuszokra vezeti vissza sikertelenség okát, mert már problémát eddig nem találtak sem nála, sem a párjánál.

2011. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok.

Szerintem ne aggódj előre ezen, nem szabad így állni hozzá. A koleszos társam akár kivétel is lehet, és amúgy csak egy eset a sok-sok közül, egyáltalán nem mérvadó.

Ha eljön az ideje, úgy indulj neki, hogy sikerülni fog és minden jól is alakul. Minden jót kívánok!

2011. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14.16-os

En is nagyon feltem amugy sikerul-e.Nekem 16,18, es 28 evesen volt.Az utolso nem sikerult jol. Azt mondta a doki, mivel nem volt valasztott orvosom, a rezidenssel csinaltattak meg. Ugyhogy nem csodalom,de egyebkent megerdemelnem ,hogy ne lehessen gyerekem.... mindegyiknek megvolt a miertje,de igazabol erre nincs mentseg,tudom.

2011. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!