Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Next babaruhákról mi a vélemén...

Next babaruhákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Érdemes venni,jó minőségűek?

Az 5 éves kislányomnak szeretnék venni.Nagyon szépek,de elég drágák,megérik az árukat?


2010. nov. 6. 15:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
szia! én az angex angol turiban szoktam rengeteg Next ruhát venni ,nagyon szépek:)
2010. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szuper minőség!!!!!!!Vehetsz használtan nyugodtan a teszveszről ill. vateráról!Elnyűhetetlenek és színtartóak!
2010. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem őket, de teszveszen veszem, vagy angol turiban. Újra sosem lenne pénzem...
2010. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia, rengeteg next cuccunk van, én imádom, annyira egyediek, minőségiek, most újonnan vettem neki next sapit-kesztyűt 3000 Ft-ért, és tökéletes, van szettünk is , pulcsink, kabátunk mindet imádjuk:)
2010. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a next-es ruhákat, én Angliából rendelem a gyártótól őket. Még soha nem csalódtam a minőségben. Valóban elnyűhetetlenek és forma-, illetve színtartóak. Pedig nekem már 2,5 éves a fiam, úgyhogy koszol rendesen és sokat mosom őket.
2010. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Az én fiam 2.5 éves,és azt kell,hogy mondjam,nagyon strapabíró(színileg,formailag is).Ami nem mellékes,elég "komplett"méretezésű(tehát pl.a 92-es,az valóban 92-es,amíg mondjuk a Cherokee,vagy a C&A-s ruhák-attól függetlenül,hogy jó minőségűek-inkább kisebb méretűek)
2010. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jók, nyugodtan használtat is vehetsz:

www.ideababaruhat.hu

www.angol-babaruha.hu

www.bababutik.com

stb.

Viszont én úgy jártam, hogy a 0-3 hónaposat még 5 hónaposan is használtuk.

2010. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
A Next az egy jó középkategória. Árban is, minőségben is. Pontosan tudod, hogy mit kapsz, nagyjából McDonalds kategória. Megvehető, szerethető, strapabíró, de semmi extra. AÉpp ezért az "egyedi" jelzővel óvatosan bánnék, aki ezt mondja, az valószínűleg nem találkozott még VALÓBAN egyedi, minőségi gyerekruhákkal...
2010. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, szoktam venni itthon használtan internetről, de ha megyünk Londonba, akkor kinn is veszek. Strapabíró és már én is többször tapasztaltam, hogy pl. 0-3 hónapos ruha még most is jó a lányomra 7 hónaposan. Igaz már picit bokavillantós a nadrág :)
2010. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
16.22-estől kérdezném hogy melyik a valóban minőségi babaruha, amit Will Smith gyerekei viselnek???
2010. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!