Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányt (2 éves múlt) hogy...

Kislányt (2 éves múlt) hogy pisiltettek udvaron, téren, szóval szabadban, hogy ne pisilje le a ruháját?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy.Nem vagyunk állatok, hogy a szabadban pisiljen.
2010. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kedves az előző...

Én bizony inkább "állat módjára" megpisiltetem az utcán egy fa, bokor tövébe, mint hogy a ruháját/autót pisilje össze, ha nincs a közelben WC.


A háta mögött guggolok, átkarolom a térde alatt és felemelem, teljesen én tartom. A feneke van a legalacsonyabban, így nem tud semmit lepisilni.

Annak idején engem is így pisiltetett apukám, mikor kislány voltam.

2010. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

A kedves első vagyok...A kislányom kettő múlt.Mivel városban lakunk, és a város tele van nyilvános helyekkel(gyorsétterem, kávézó, cukrászda), ezért nem kényszerülünk utcán kimenni.

Én eddig csak részegeket és hajléktalanokat és kutyákat láttam a dolgukat utcán végezni.

2010. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mekkora egy...

Képzeld mi meg faluban lakunk és a lányom most lett szobatiszta.Kérdezem én,ha elmegyünk sétálni a falu másik felébe,és ott kell pisilnie,szerinted mit tudok csinálni????Nincs nyilvános wc.Vagy kopogjak be valahova?

"Mivel városban lakunk",de jó neked...

2010. nov. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Kedves"első válaszoló egy 2-2.5 éves gyerek nem tudja adig tartogatni a pisit-kakit sem hogy a drága anyukája elérjen vele a legközelebbi cukrázdáig vagy nyilvános helyig és bekönyöröje magát fogyasztás nélkül a wc-be.Én inkább szaladok vele a legközelebbi fáig bokorig vagy bárhová csak ne a vastag téli nadrágba menjen a pisike.Egyébként képzeld én már láttam utcán kisgyereket is pisilni.A második válaszoló jól pisilteti a kis lányt én is így csinálom.
2010. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, miért habzik a szátok.Semmi bántót nem írtam.Csak a tényeket.Nem írtam semmit arról, aki falun lakik, nem degradáltam senkit.Mint írtam, az én kislányom is hasonló korú...

Városban több a lehetőség, ezért nem kényszerülünk utcán vécézni.

2010. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne irj mert nem az volt a kérdés hogy ki szokta a gyerekét az utcán pisiltetni.
2010. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem attól leszünk állatok, hogy a játszótér mellett egy bokorban pisiltetem a lányomat. A játszótér a falu túlvégén van, sehol semmi nyilvánso WC lehetőség, de a falu többi részén sincs amúgy.

Amúgy meg nem tettél különbséget a városi vagy falusi nyilvánosan pisiltetők között, simán mindenkit leállatoztál, aki az utcán intézi el.

Ha nem a kérdésre válaszolsz, akkor bunkóságot se írj!

A hasznos válaszokat köszönöm, ilyen módszerre gondoltam én is.

Sziasztok!

2010. nov. 9. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!