Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18 hónapos kor után már nem...

18 hónapos kor után már nem jön ki a védőnő házhoz?

Figyelt kérdés
Igazából nem bánom, hogy nem volt, de azért kíváncsi vagyok, hogy másfél éves kor után már nem járnak ki?Kislányom már 2,5 éves és 1 éve nem látta a védőnő!
2010. nov. 11. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem lassan 20 hónapos és kb 8 hónapos volt mikor utoljára kijött, viszont mi megyünk mérni. Ti nem jártok mérni?
2010. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hív, nem jön!Orvoshoz járunk!Különben is mindig én kértem meg, hogy mérjük meg régebben is!Csak akkor mérte mikor muszáj volt!
2010. nov. 11. 22:00
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja 1 éves koráig más volt a védőnőnk ővele nem volt ilyen probléma!
2010. nov. 11. 22:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk utoljára akkor volt kint, amikor a kislányom 6 hetes volt. Utána én vittem 1 éves koráig tanácsadásra hozzá (megmérték és a doki ott vizsgálta meg). Utána a kötelező státuszvizsgálatok előtt kaptam egy levelezőlapot tőle, hogy mikor menjünk. A kiskönyvben benne vannak a kötelező vizsgálatok időpontjai(persze, nem mindben), aszerint neked kell bevinni minden évben, a szülinapja körül.
2010. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hozzánk jön, igaz 8 hós a kislányom...

De ha nem is jönne egy idő után, rendszeresen járunk tanácsadásra, ahol ott van a védőnő is, és járunk a babaklubba, amit a védőnő tart.

De ha nem is jönne, vinném bizonyos időközönként méretni.

2010. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk egy éves korában volt utoljára. Előtte járt rendszeresen. Most hívott egyik nap, hogy jönne megint. Két éves a lányom. (persze vinnem kell mérni is) :)
2010. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia. Nálunk rendszeresen volt.Nem tudom pontosan hogy van,de 1éves korig ugye tanácsadás havonta,itt volt 1éves korába kint,státusz felmérésen,mit tud stb.,és kint volt a héten a 2éves státusz felmérésen.

üdv

2010. nov. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi védőnénink nagyon lelkiismeretes,ha utcán találkozunk,akkor is kikérdez:)

Legutóbb október elején jött fel hozzánk,akkor volt 23 hónapos a kisfiam.Előtte augusztusban voltunk nála,bölcsis adatlap kitöltése miatt,akkor is lemérte,megvizsgálta.Átlagban 3 havonta ránk néz.

2010. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A lányom 6 hetes volt mikor utoljára nálunk járt a védőnő. A lányom most tölti a 3 at!
2010. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hozzánk csak az első 1 hónapba jött hetente. Azóta mi járunk. Hébe-hóba felugrott, ha a házba jött pici babához.
2010. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!