Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18 hónapos kor után már nem...

18 hónapos kor után már nem jön ki a védőnő házhoz?

Figyelt kérdés
Igazából nem bánom, hogy nem volt, de azért kíváncsi vagyok, hogy másfél éves kor után már nem járnak ki?Kislányom már 2,5 éves és 1 éve nem látta a védőnő!
2010. nov. 11. 21:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat!Ezek szerint nekem kellene vinni a lányomat!Meg a 2 éves státuszvizsgálatra is kellett volna!Hát nálunk kimaradt, de azért igazán telefonálhatott volna, hogy mennyünk!
2010. nov. 12. 14:29
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon el vagyunk anyátlanodva, mióta a védőnénink meghalt. :( Jeleztem a védőnőknek, hogy magánorvost fogadtunk, ő fogja beadni a 16 hónapos oltást, de pár hét késéssel, mivel operálják a doktor bácsinkat. Mondták, hogy jó, majd sms-ben küldjem el az oltás sorszámát. Erre kapok az önkormányzattól egy levelet, hogy az adott időpontban jelenjünk meg a kötelező 18 hónapos oltásra, mert elmulasztottuk beadatni. A bibi csak az, hogy 16 hónapos a kisfiam, a papírra nem írtak időpontot, és jeleztem korábban telefonon, hogy meg fogja kapni az esedékes oltást, csak némi késéssel. De amúgy jól működik minden! Mióta a védőnénink meghalt védőnő nem jött hozzánk, nem tartozunk hivatalosan senkihez, így is érezzük magunkat. Mi mindent a doktor bácsinkkal beszélünk meg, és itthon méreckedünk.
2010. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát elég szörnyen hangzik! Én csak abba gondoltam bele, hogy mi van akkor, ha olyan emberekhez se megy ki akik nem megfelelően nevelik a gyerekeiket!Én szívemen viselem a lányom sorsát, de mi van azokkal akik nem?
2010. nov. 28. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!