Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet egy kétéves...

Hogyan lehet egy kétéves gyerek mellett megoldani a házasélet gondjait?

Figyelt kérdés

lassan kezdi átaludni az éjszakát de eddig valamelyikünk hulla volt. most hogy jobb lenne bölcsis lett és állandóan beteg, ergo mi sem alszunk... ha ágyat látunk a szexen kívül minden eszünkbe jut

csak mi vagyunk ilyen holtfáradtak, vagy ez másütt is így van? hogy lesz így kistesó?


2010. nov. 12. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok egyedül. Nekünk 21 hós a kisfiunk. Ő még 1-2x ébred éjjel, csak cicin alszik vissza. Ez még nem lenne gond, én már megszoktam, hogy kelek hozzá. Apa sokat dolgozik, korán kel mostanában. Hol én vagyok hulla, hol ő. Igaz, mi még nem tervezünk tesót, de jó ha 2 hetente együtt vagyunk.
2010. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy egy hónapig semmi, van hogy heti több együttlétünk is van. Normális ez igy, legalább is nekem az. Van olyan pár is, ha már nincs minden este szex, gyanakodnak egymásra:) ne görcsölj ezen.
2010. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is általában hulla vagyok és altatáskor vele együtt bealszom.De aztán felébredek és így sikerül heti egy-két alkalommal.
2010. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Házasélet gondja" :):):)

Na, nálunk két kicsi van. Nehezen, főleg hogy én inkább reggel kívánom (talán akkor frissebb vagyok, apa pedig este. De én olyankor már hulla fáradt vagyok...)

2010. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 pici van ( egy 2 éves és egy 3 hónapos) Általában csak hétvégén tudunk együtt lenni, a férjem munkája miatt, de mindkettőnknek elég a heti 2 alakalom. Igazából úgy érzem sokkal jobb a szexuális életünk mióta megszületettek a gyerekek. Pedig azt hittem, hogy a rovására megy.
2010. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

utolsó előtti:

ez a reggel este dilemma nálunk is megvan...

2010. nov. 13. 09:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a helyzet, bár a lányom még nem bölcsis, de az éjjeli alvás nem az erőssége, pedig már 2,5 éves! :(( Mi is heti kb egyszer vagyunk együtt, hétvégén, mikor a lány már ágyban van, vagy reggel, mikor még alszik. Máskor használhatatlan vagyok! :))

A kistesó miatt ne aggódj!

Nekünk is összejött így is, 29 hetes vagyok, pedig abban a hónapban csak kétszer voltunk együtt, mert a nem alvások tetejébe még az udvart is akkor túrták fel, volt melónk bőven. 2 este mégi szakítottunk egy-egy fél órát egymásra!

2010. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Nos, nem tudom, de a miénk másfél éves koráig nem aludta át az éjszakát, sokszor óránként kelt a fogai miatt, aztán mégis már a 9 hónapos babánk mellé beköltözött a tesó. És normális házaséletünk volt az első szülést követően a 6. hét leteltétől. Szóval, ez sztem nem fáradtság-függő!
2010. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 2 éves a kisfiam 2 hónapos és nálunk éjszaka nagyobb az élet mintt nappal.Senki nem alszik.Így már köv este majd le esik a fejem.Az hogy együtt legyünk ritkán jut eszünkbe.
2010. nov. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom 4 műszakban jár dolgozni, és mi a pihenőjében vagyunk együtt, akkor is a délutáni alvásidő alatt :-))

Este nagyon ritkán bújunk össze, a fiam sokáig fent szokott lenni.

Szóval ahogy elaltattam a gyereket, zárom be a szobája ajtaját, már apa vár a másik szobában :-)))

2010. nov. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!