Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek? Kifizessem vagy...

Mit tennétek? Kifizessem vagy balhézzak?

Figyelt kérdés
ma karácsonyi fényképezés volt az elsős kisfiaméknál. Mivel reggel 7 óra után már a suliban vagyunk az ünneplős ruháját elvittem neki, hogy ne koszolja össze a fényképezésig. Szóltam a tanító néninek, hogy ott van nála a ruhája. Természetesen nem öltöztették át. Le lett fotózva melegítő nadrágban és fehér polóban. Tiszta ideg vagyok. Karácsonyi ajándék let volna a kép. Most mi legyen?
2010. nov. 15. 20:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
Ha azt akarod, hogy valami el legyen intézve csináld meg magad. Vidd el fényképészhez.
2010. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

szerintem a nagymamáknak/egyéb rokonoknak olymind1 miben van a gyerek


fotósnak ki kell fizetni,nem ő nem öltöztette át

2010. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
csoportkép is készült és minden évben le lett fényképeztetve a bölcsiben és az oviban is. nem gondoltam, hogy ennyi esze van a tanító néninek. hogy gondolhatta, hogy melegítőben fotózzák le mikor direkt szóltam neki, hogy a gyereknél van a ruhája.
2010. nov. 15. 20:50
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
rohadt szadista alsós tanárnők :@ velem is ilyenek voltam amikor alsós voltam
2010. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23%
mondjuk az 1.2.3.. 8 éve volt :D
2010. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
ja igen és balhézzál, alázd le a tanítónénit a sárga földig ahogy illik, nehogy már te szívd meg az ő hülyesége miatt
2010. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt most nyeld be és fizesd ki. A gyermeked még valószínűleg évekig "a tanárnéni karmai között lesz", ne keserítsd meg az életét. Viszont tanulj a példából és legközelebb intézd te ezeket a helyzeteket. Szerintem nem muszáj ünneplőbe öltöztetni, elég egy kevésbé játszóruha is ahhoz a fényképezéshez. S akkor nem olyan "gáz", ha a tanítónéni elfelejtkezik átöltöztetni.
2010. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
miért kell úgy táncolni ahogy a tanítónénike fütyül? oda kell csapni az asztalra ha szívatja
2010. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom mit szólna hozzá ha én buszvezető lennék és nem lennék hajlandó felengedni a buszra valami nevetséges indokkal
2010. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Bocsi, kicsit off leszek, de én még sosem láttam a suliban melegítőnadrágos gyerekeket. Csak ha tornaórára készültek. Vagy én vagyok lemaradva?
2010. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!