Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Megbüntetnek? Kifizessem,...

Megbüntetnek? Kifizessem, vagy kifizettessem?

Figyelt kérdés
Bejöttem kocsival a suliba (kiszervezett suli, nem a rendes sulim), reggel 7 körül parkoltam le, parkolás fizetős hétköznapokon 8-18h között, sulinak van nagy üres parkolója, megkérdeztem, hogy beállhatok-e, nem állhatok be, mert nem ez a rendes sulim (pedig annak számít, TISZK suli ez is, heti 1 napot itt vagyok mindig), de üres szokott lenni mindig a suli parkoló. Ma szombat van, most meg neten olvastam, hogy fizetős a parkoló, mert a mai nap hétköznapnak számít. Nem szoktam kocsival bejárni, csak ha muszály, de ma suli után még dolgozok kb. hajnali 2-3-íg, olyan helyen, ahonnan nappal is alig tudnék tömegközlekedéssel eljönni, ilyen időpontban meg sehogy sem. Ha most megbüntetnek, mert nem állhattam be a suli parkolóba, nagyobb jóval a bírság, mint az egész heti keresetem, és ilyen diákmunkákból tartom fenn a kocsim.
2011. márc. 19. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Még meg se büntettek, akkor addig mit idegeled magad?
2011. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen ráérsz akkor aggódni hamár megbüntettek vagy keress a sulitól nem messze egy ingyenes parkolót én így szoktam 5 perc sétába nem halok bele max korábban indulok el otthonról ha ez megoldható akkor ezt próbáld, vagy egyezz meg a suli parkoló használatával
2011. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdés lényege.

Beálltál a mai napon egy hétköznapokon fizetős parkolóba és nem fizettél. Mivel a mai nap munkanap, számíthatsz-e arra, hogy büntetést kapsz?

Igen számíthatsz rá. (Teljesen mindegy, hogy nem állhattál be a suli-parkolóba, hogy üres szokott lenni, meg hogy nem szoktál kocsival bejárni stb, stb.)

2011. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kifizettesd? Az iskolával? Mire föl?

Ők szóltak, hogy nem állhatsz be az ő parkolójukba. Az nem számít, hogy üres volt, ha az ő szabályzatuk szerint te nem parkolhatsz ott.

Ezután beálltál egy fizetős parkolóba ahol nem fizettél és most itt fröcsögsz, hogy mi van ha megbüntetnek?


Válasz: Nem tudod velük kifizettetni, mert nem jogos a felháborodásod. Még körbe is fognak röhögni ha ezzel eléjük állsz.

2011. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!