Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek? Kifizessem vagy...

Mit tennétek? Kifizessem vagy balhézzak?

Figyelt kérdés
ma karácsonyi fényképezés volt az elsős kisfiaméknál. Mivel reggel 7 óra után már a suliban vagyunk az ünneplős ruháját elvittem neki, hogy ne koszolja össze a fényképezésig. Szóltam a tanító néninek, hogy ott van nála a ruhája. Természetesen nem öltöztették át. Le lett fotózva melegítő nadrágban és fehér polóban. Tiszta ideg vagyok. Karácsonyi ajándék let volna a kép. Most mi legyen?
2010. nov. 15. 20:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az én családomban a húgom az istennek nem akart szoknyát venni, így a 2.-os osztályképén mindenki szépen ki van öltözve, a tesóm meg elöl ül piros kockás nadrágban. Anyu akkor majdnem agyvérzést kapott a húgom makacssága és hülyesége miatt, azóta viszont ha előkerül, mindig könnyesre nevetjük magunkat. De ez az én családom, az én makacs húgommal. Ha a tanító néni nem öltöztette volna át, akkor leharapta volna anyu a fejét, tuti.
2010. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%
21:42-es, te nyilván nem emlékszel arra, hogy milyen volt neked az első osztály első pár hónapja úgy 6-7 évesen...:) És feltételezem ilyen korú gyereked sincs, azért írtál ilyet. Mégis kinek kellett volna odafigyelni arra, hogy a gyerek át legyen öltözve? A 6 évesnek, aki be van tojva, de legalábbis idegen még neki a hely, a szituáció és ejnye... tényleg nem áll ki magáért? Ha kicsit csúnyábban nézel rá, elsírja magát, annyira bizonytalan ebben a környezetben még. De furin gondolkozol...
2010. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én egyetértek nem dolga a tanárnőnek az öltöztetés stb stb. de azért így kiszúrni egy gyerekkel, szülővel. Vehette volna a fáradtságot hogy rápillant a gyerekre, megkérdezi, nincs ünneplő ruhád és segít átöltözni. Nem kell átöltöztetni (mert egy 6 éves át tud öltözni), de az x 6 éves ruháját megigazíthatja. És oké anyuka is hibázott nyilván. De például, amikor bevitte a gyereket, gondolom 6 évest még "átvesz" a tanító néni, szólhatott volna, anyuka adja rá a gyerekre az ünneplőt, mert nekem nem lesz időm ezzel foglalkozni.


Nem tudom, azért ez egy minimális emberi értelem és odafigyelés, ami elvárható egy tanító nőtől. Egy elsős kisgyerek tényleg kicsi még. Pláne ovi után, ahol a dajka nénik körbeugrálták őket és segítették.


Én nem szoktam a tanárok ellen beszélni sőt, de ebben az esetben kifejezetten trehány, bunkó volt a tanító nő.

Egyébként pedig igen, ha fényképezés van, segítsen mind a 25 gyereknek.


És milyen hozott anyagról beszélsz???????????? Hogy jön ez most ehhez? Ez itt nagyon nem helyénvaló. Sőt.

2010. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Utolsónak: szólt a kérdező a tanitó néninek, én nem látom, miben hibázott volna...
2010. nov. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem veszi át a tanító néni a gyereket. Be sem engedi a terembe ha egy kicsit korábban érünk oda ami valószínű mivel fél 8-ra járok dolgozni tehát 7 után el kell vinnem. Amíg nem engedi be a terembe a folyosón kell várakozni a sok gyerekkel együtt. Persze, hogy összekoszolta volna magát. Egy 7 éves gyerek nem tud vigyázba állni fél órán keresztül ha körülötte mindenki játszik. A tanító nénivel az utcán találkoztam és szóltam neki, hogy ott a ruhája. És már miért ne vihetném melegítőben mikor tudom, hogy a délutáni udvari játékhoz az a kényelmesebb neki. Nem szakadt melegítőben volt.
2010. nov. 17. 07:54
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Öltöztethette volna elegáns, nem könnyen koszolodó ruhába. Például: sötét farmer, bársony nadrág, ing és fölé egy pulóver, amit csak le kell vetni.

Oké hétköznapokon elmegy a melegítő, de én egy fotózáshoz nem vinném ebben, biztos van más ruhája is.

Vagy csak melegítő meg az ünneplő? Jó mondjuk ez anyagi helyzet függvénye is, igaz erre nem gondoltam.

2010. nov. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Természetesen van másik normális ruhája is, de ki gondolta volna, hogy ha már vállalják a suliban a fényképeztetést akkor nem figyelnek az átöltöztetésre? Nem is kellett volna öltöztetni csak szólni a gyereknek, hogy öltözzön át.
2010. nov. 17. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!