Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gáz ha holnap szabin vagyok...

Gáz ha holnap szabin vagyok és beviszem a 2.5évesem a bölcsibe?

Figyelt kérdés
picit taknyos
2010. nov. 18. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha taknyos, akkor inkább ne, főleg, hogy úgyis otthon vagy. Nem kell, hogy végigfertőzze a többit, és lehet, hogy három nap alatt otthon ki tudnád kúrálni. Persze elhiszem, hogy jól jön egy anyának, ha egy hétköznapi napon szabin tud lenni, és tudja gyerek nélkül intézni az ügyeit, amiket csak ilyenkor lehet, nekem is szokott ilyen lenni, de így, hogy taknyoska a gyerek, hát inkább ezt most ne erőltesd. Lehet, hogy ha elviszed, estére tényleg beteg lesz, míg ha most otthon tartod, és 3 napig gyógyítgatod, hétfőn már kutya baja nem lesz.
2010. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

már 3hete taknyos(sűsű váladék),voltunk orvosnál 2x is de azt mondta,hogy gyógyszer nem szűkséges és az sem indokolt,h.itthon maradjon.tudják a bölcsibe,h.holnap szabin vagyok-valóban 1001 a dolgom,-de utaltak arra,hogy maradjon itthon...

semmi más tünete nincs.

sőt már gyerek is az.

2010. nov. 18. 20:23
 3/7 A kérdező kommentje:
már=más
2010. nov. 18. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Miért lenne gáz? Én a héten itthon "pihentem" arcüreg gyulladással. A gyerekek bölcsiben. Semmi gond nincs belőle. Legalább minden dolgom eltudtam végezni itthon, ráfért a házra egy nagytakarítás. Így hétvégén csak az övék vagyok :)

Ne legyen lelkiismeret furdalásod, hogy Te otthon a gyereked meg bölcsiben.


Nálunk egyébként addig viszik a gyereket a bölcsibe amíg nem lázas. Nem mindenki teheti meg, hogy 3-4hétig is elhúzózó náthával otthon maradjon a gyerekkel. Ezt a bölcsiben dolgozók is tudják.

Mi is szenvedtünk a taknyossággal és az segített, hogy minden reggel-este sterimár orrspray + felemeltem a c-vitamin(cebion) adagjukat 15cseppre. Pár nap alatt rendbejöttek.

2010. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig is ment a gyerek, én bevinném, és intézném a dolgomat.

Nem csak arra kell szabi, hogy a gyerekkel legyen az ember, arra is, hogy néha elintézzen valamit...

2010. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat,tegnap beszeltem az egyik bölcsis nénivel és mondta,h. ha minden gyerek otthon maradna a taknyosság miatt egy sem lenne a bölcsibe.

ráadásul szétkaptam tegnap este a lakást-függönyöket mostam(sötétitőket is),ma ablakokat pucoltam,holnap még mindent vasalni kell+főzni meg egyebek,de hát ha itthon van a lány nem haladok...

még 1x köszi a válaszokat

2010. nov. 18. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gaz! En vinnem a gyerekemet bolcsibe, en meg otthon takaritanek vay pihiznek. Elvileg ezert vettel ki szabit, nem? Szerintem semmi gond sincs ezzel.
2010. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!