Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves kislányom elképesztőe...

1,5 éves kislányom elképesztően anyás lett, hogyan lehet ezt jól kezelni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert apával szinte ellenséges.

Azokat a dolgokat sem akarja már vele csinálni,amiket eddig mindig ők ketten csináltak.

Ellöki onnan,mondja,hogy "apa nem",néha megrúgja ha odamegy mikor nem akrja.


Időnként eljátszik vele,mintha nem is ő lenne,aztán hirtelen újra kezdi.


Nagyon el vagyun keseredve.

Tudomm,hogy van ey ilyen korszaka a gyerekeknek,és ki foja nőni,de addigis hogyan kezeljük ezt?


2010. nov. 18. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem igazán lehet jól kezelni, ezt egyszerűen csak túl kell élni.
2010. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is megvolt ez a korszak, a férjem nagyon rosszul viselte, én meg már attól paráztam, hogy megutálja emiatt a lányunkat. De egy idő után csak úgy röpült apa karjaiba, amikor hazajött a munkából! Az feledtette a rossz időket. Azóta is imádja az apját . És az anyját is:)Hogy hogyan kezeltük? Sok-sok beszélgetés, próbálkozás azzal, hogy megértse, apa imádja őt és mennyi mindent megtesz érte. Sajnos mondhatod, ha megmakacsolja magát, nem ér semmit. Erőltetni nem tudod, hogy szeresse, vagy viselkedjen úgy, ahogy illenék, egyszercsak majd megváltozik.
2010. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A párom egy tündér,nem félek hogy "megutál" engem vagy a lányunkat.

Egyszerűen csak kellemetlen érzés,hogy a szerető családunkbn hirtelen ilyen történik...

mert szinte egyik napról a másikra jött ez nála elő.

2010. nov. 18. 23:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, nálunk már több ilyen korszak is volt, most van egy legújabb. 23 hónapos a kislányom. ne aggódj, ahogy jött , elmúlik. addig meg ne erőltessétek apát.
2010. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!